• Administrator
  •  
    Pomagamy Naszemu forumowemu koledze - 1% podatku można z pożytkiem przekazać pod właściwy adres.

Szczegóły tu: Pomagamy Audiolubowi

PUB czyli forumowe pogawędkiWiedźmin ekranizacja Netflix

Dyskusje około audio i nie związane z audio.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Ho-Lec
Poszukiwacz Audiolub

#1 Wiedźmin ekranizacja Netflix

Post autor: Ho-Lec » pn 14 sty 2019, 14:49

Witam wszystkich fanów prozy mistrza Andrzeja i całego uniwersum Wiedźmina,informacja produkcji przez Netflixa Wiedźmina ma już trochę czasu postanowiłem więc zebrać podstawowe informacje o produkcji.
Początkowo mówiono o jakoby Tomasz Bagiński miał zająć się reżyserią jednego z odcinków teraz wiemy że to nie będzie miało miejsca.
Pierwsze cztery odcinki nakręci Alik Sakharov znany z hitów HBO " Gra o tron" i "House of Cards" oraz Alex Garcia Lopez i Charlotte Brändström, pan Tomasz został producentem wykonawczym więc nadal będzie miał duży wpływ na produkcję, widać to po kontaktach z "showrunner-ką"(przepraszam za słowo) odpowiedzialną za scenariusz Lauren S. Hissrich. Pani Hissrish odwiedziła zresztą Polskę, spotykając się z Andrrzejem Sapkowskim zwiedzałą też Jurę Krakowsko-Częstochowską.
W rolę Geralta wcieli się Henry Cavill, oficjalny zwiastun:

dla mnie osobiście widziałbym kogoś innego, ale czas pokaże, w rolę Yennefer wcieli się Anya Chalotra a Freya Allan zargra Ciri.

Zapraszam do dyskusji :)
a na koniec fragment ścieżki dźwiękowej z gry.

Tam gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza tam gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą.
Andrzej Sapkowski – Krew elfów

Awatar użytkownika

Kubakk
Nowicjusz Audiolub

#2 Wiedźmin ekranizacja Netflix

Post autor: Kubakk » pn 14 sty 2019, 20:25

Sporą część obsady kojarzę z angielskich seriali : ripper street , sherlock bbc , abc murders , itp. - zobaczymy jak wyjdzie , szkoda ,że kręcone na Węgrzech ,ale kto wie może i coś w PL się zdarzy jeśli powstaną następne sezony ;)
Żeby nie było , nie jestem rasistą ,ale obawiałem się afro-amerykańskiego geralta :lol:

PS: co do soundtracków z witchera 3 , ciężko gdzieś cokolwiek znaleźć

Awatar użytkownika

Autor tematu
Ho-Lec
Poszukiwacz Audiolub

#3 Wiedźmin ekranizacja Netflix

Post autor: Ho-Lec » pn 14 sty 2019, 23:54

Co do Geralta tez się tego obawiałem była na ten temat gorąca rozmowa na TT z pania Hissrish, w sumie nigdzie nie ma że jest rasy kaukaskiej :) a to ze na Węgrzech jest krecone to sie nie dziwię wiekszosc produkcji jest realizowana w UK,Czechach, Wegrzech,Rumuni kwestia podatków.
Tam gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza tam gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Ho-Lec
Poszukiwacz Audiolub

#4 Wiedźmin ekranizacja Netflix

Post autor: Ho-Lec » wt 15 sty 2019, 08:57

[/quote]A teraz coś kompletnie z innej beczki, jak mawiał klasyk :D
po pojawieniu się informacji realizacji Netflixa w sieci pojawiłą się informacja że Geralta zagra pan Karolak :) nie wiem kto to wymyślił ale żat przedni

Kubakk pisze:
pn 14 sty 2019, 20:25
...

PS: co do soundtracków z witchera 3 , ciężko gdzieś cokolwiek znaleźć

i mój absolutny faworyt :)

dostępny na https://www.gog.com/index.php/movie/vid ... nt_concert

ODPOWIEDZ