• Administrator
  •  
    Pomagamy Naszemu forumowemu koledze - 1% podatku można z pożytkiem przekazać pod właściwy adres.

Szczegóły tu: Pomagamy Audiolubowi

SprzedamSprzedam kompletne kino domowe Dali + Denon+ DAC+ podstawy granitowe pod kolumny

Awatar użytkownika

Autor tematu
Simpson
Administrator

#1 Sprzedam kompletne kino domowe Dali + Denon+ DAC+ podstawy granitowe pod kolumny

Post autor: Simpson » śr 09 sty 2019, 15:09

Oferta mojego sąsiada, który poprosił mnie o pomoc w doborze zestawu stereo, ale z uwagi na to, że posiada zestaw kina domowego musi się go pozbyć.

Na temat zestawu mogę dużo powiedzieć, gdyż kilka dobrych lat temu to był mój zestaw, który kolega ode mnie odkupił, gdy ja przesiadałem się na stereo.

Sprzęt do kolegi poszedł w stanie znakomitym, ale wiem, że kolega także jest pedantyczny w tym temacie (nawet nie wiem, czy nie bardziej), także pewne jest, że mimo kilku lat sprzęcik jest w stanie co najmniej bardzo dobrym.

Zestaw kolumn Dali Concept 6 (zestaw 5.0), amplituner Denon AVR 1911, Cambridge Audio Dac Magic 100, podstawki granitowe pod kolumny.

Zestaw składa się z pięciu kolumn:
Dali Concept 6 2 sztuki,
Dali Concept 1 2 sztuki
Dali Concept Centralny 1 sztuka

Amplituner Denon AVR 1911 -

zestaw 7.1
Moc znamionowa RMS 7 x 90 W
Moc muzyczna 7 x 125 W

3D - obsługa formatu, Audyssey Dynamic Volume, automatyczna kalibracja dźwięku, Deep Colour, interpolacja wideo do 1080p, konwersja sygnału analogowego na cyfrowy HDMI, możliwość przyłączenia dodatkowej pary głośników, regulacja barwy dźwięku niezależnie dla każdego kanału, regulacja czasu opóźnień niezależnie dla każdego kanału, regulacja poziomu głośności niezależnie dla każdego kanału, słuchanie nocne, współpraca z iPhone, współpraca z iPod

Kompatybilność z 3D

Dekodery dźwięku wielokanałowego
Dolby Digital, Dolby Digital EX, Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic II, Dolby Pro Logic IIx , Dolby Pro Logic IIz, Dolby TrueHD, DTS, DTS 96/24, DTS-ES Discrete 6.1, DTS-ES Matrix 6.1, DTS-HD Master Audio, DTS Neo:6 Cinema, DTS Neo:6 Music

Do zestawu należy także przetwornik Cyfrowo analogowy Cambridge Audio Dac Magic 100

Dodatkowo w komplecie granitowe podstawki pod kolumny o wadze kilkunastu kg każda z kolcami. Zestaw przewodów głośnikowych w komplecie (ale zapewne nie są najwyższej klasy).

Zdjęcia dołączę w przyszłym tygodniu, możliwa może być opcja kupna każdego elementu z osobna, ale w zestawie będzie dużo taniej.

Cały zestaw w cenie 2950 zł do lekkiej negocjacji.

(weźcie pod uwagę, że na rynku wtórnym para frontów Dali Concept 6 to cena ok 1200, amplituner 800 - 900 zł, zaś używka DAC to około 450. Podstawy granitowe tych rozmiarów to dobre 300-400 zł)- oczywiście w bardzo dobrym stanie. Także już same te rzeczy dają kwotę w granicy 3000 zł. A pozostają jeszcze dwie kolumny Concept 1 i centralny.
Do wszystkiego są piloty.

Możliwa sprzedaż komponentów oddzielna, ale muszę to ustalić ze sprzedającym.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Simpson
Administrator

#2 Sprzedam kompletne kino domowe Dali + Denon+ DAC+ podstawy granitowe pod kolumny

Post autor: Simpson » czw 17 sty 2019, 19:31

Dorzucam foty (wieszaki do kolumn efektowych także są przedmiotem sprzedaży):

1.jpg

2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9a.jpg
9b.jpg