Komentarze i sugestieŻeby nie pisać dosadnie - mało eleganckie PW dostałem

Zagadnienia dotyczące funkcjonowania forum.

Autor tematu
Marcin80

#1 Żeby nie pisać dosadnie - mało eleganckie PW dostałem

Post autor: Marcin80 » wt 08 sty 2019, 17:03

Zastanawiałem się, czy wspomnieć o tym publicznie, czy Panu Piotrusiowi odpowiedzieć prywatnie co myślę o jego poczynaniach , czyli wysłanym do mnie pw w celu obrzydzenia tego miejsca.
Napiszę o tak kuriozalnej sprawie publicznie, nigdzie przez wiele lat nie spotkałem się z taką sprawą jak nagonka na inne forum z chęcią przejęcia użytkownika.
Chamsko jest pisać o użytkownikach jakiejkolwiek grupy, że się nie znają , a u Piotrusia jest "ciekawiej i bardziej rzeczowo i zabawniej". Te wszystkie złe określenia odniosłem też do siebie, a za to mogę (wymoderowano).
Schowany Pan Piotruś w użytkownika, jak (wymoderowano) zakrada się i podgryza po kostkach. Brak honoru i godności. Galopująca podłość i (wymoderowano).
Piotruś opracował sztampę pw, bo otrzymałem dwie identyczne jedna i później druga po półtora godzinie. U mnie na dzielni (wymoderowano)
Mnie ta prywatna wiadomość skutecznie zniechęciła, żebym był tam użytkownikiem, a wasze spory mnie guzik obchodzą. Nie interesuje mnie kto czym zawinił i nie chcę żeby ktoś mi to tłumaczył ,Piotruś Pan. Na forach różnych bywam po wiedzę a nie dociekać prawdy w prywatnych sporach. Co mnie to obchodzi. A czy mi tu na forum pasuje to nie twoja sprawa Piotruś Pan. Jak nie będzie mi odpowiadało to sobie pójdę, ale (wymoderowano) tu nie zostawię.
Sory za offtop.

Awatar użytkownika

traumeel
Poszukiwacz Audiolub
Posty: 168
Rejestracja: śr 27 wrz 2017, 12:14
Lokalizacja: Lubelske, okolice Świdnika

#2 Żeby nie pisać dosadnie - mało eleganckie PW dostałem

Post autor: traumeel » wt 08 sty 2019, 19:48

Niezależnie od sytuacji powinno się ważyć słowa.
Marcin80 sam sobie wystawiasz opinię przenosząc tu obyczaje ze "swojej dzielni".

Mam nadzieję, że Administracja skutecznie Kolegę pouczy.
Absolute Beginner

Abrahamsen V2.0 UP, Abrahamsen V1.0 UP, Chario Constellation Delphinus, interkonekt M&B AudioCable Diamond XLR, głośnikowe QED Anniversary Ruby Red, zasilające Yarbo 9000 i Yarbo 1100, wtyki Valab Carbon Rhodium


Autor tematu
Marcin80

#3 Żeby nie pisać dosadnie - mało eleganckie PW dostałem

Post autor: Marcin80 » wt 08 sty 2019, 21:17

Traumeel, z całego wpisu wyłapałeś tylko kilka wyrazów na temat obyczajów z mojej dzielni ? Powiem Ci, że obyczaje mojej dzielni to honorowy układ między wszystkimi bez względu na statut osoby. Jeśli ktoś jest (wymoderowano) to jest traktowany jak (wymoderowano). Co za czasy, żeby niegodne zachowanie (red.) kogoś obracać przeciwko komuś kto o takim zachowaniu mówi.
Przenośnię zastosowałem, przecież nikogo nie będę bił. Przekaz chciałem przedstawić jasno.
Mam takie oficjalnie pytanie do Piotrusia Pana. Czy za takie (wymoderowano) postępowanie naganiacza bierzesz jakąś kasę, czy taki (wymoderowano) z ciebie za darmo z własnej woli? Co za czasy.

Awatar użytkownika

Frommert
Poszukiwacz Audiolub
Posty: 124
Rejestracja: wt 28 sie 2018, 10:06
Lokalizacja: Olsztyn

#4 Żeby nie pisać dosadnie - mało eleganckie PW dostałem

Post autor: Frommert » wt 08 sty 2019, 21:55

Szkoda prądu na takie akcje. Lepiej muzyki posłuchać.
Abrahamsen V2.0 UP, Chario Constellation Delphinus, głośnikowe Qed Genesis Silver Spiral. DAC: Abrahamsen V6. Interkonekt: Albedo Flat Gold XLR. Transport: HiMedia Q10pro android z Tidal HIFI. Zasilanie: Tomanek TAP8, Yarbo SP-8000PW +Viborg Alloy.


Autor tematu
Marcin80

#5 Żeby nie pisać dosadnie - mało eleganckie PW dostałem

Post autor: Marcin80 » ndz 13 sty 2019, 01:16

Frommert szkoda czasu, ale na dziadostwo nie można być głuchym. Byłem na forum Piotrusia Pana, na które nagania userów (wymoderowano). Ale tam (wymoderowano), bo inni tam też naganiają ,ale bardziej inteligentnie niż Piotruś. Interesuje mnie kiedy menadżerowie (admini) forum ogarną najlepszy sprzęt na świecie. Piotrusiu, powiedz im, że tak będzie profesjonalniej naganiać.

Awatar użytkownika

Kubakk
Początkujący Audiolub
Posty: 28
Rejestracja: czw 06 wrz 2018, 20:59

#6 Żeby nie pisać dosadnie - mało eleganckie PW dostałem

Post autor: Kubakk » ndz 13 sty 2019, 15:35

Chyba każdy użytkownik dostał wiadomość , tylko na tamtym forum to 3,4 te same osoby na krzyż ze sobą piszą ;) W sumie to 1 czy 2 z tych osób lekko zniechęcały do pisania chociażby tutaj ...
Najgorsze na forach jest jeśli to piszącym jest admin czy moderator ;)


Autor tematu
Marcin80

#7 Żeby nie pisać dosadnie - mało eleganckie PW dostałem

Post autor: Marcin80 » pn 14 sty 2019, 09:31

Dostałem bardzo obszerny pw od Piotrusia Pana. Piotruś Pan obraża mnie w nim, nazywając osobą mało inteligentną, po adminach jedzie, że amatorzy i niedawno słuchali muzyki na kinie domowym, co pamięta z forum Audio. Żali się, że aż łza kręci się w oku, że kilka osób musiała stąd odejść.

Najlepsze na koniec, ta (wymoderowano) zagroziła mi, że jak nie wykasuje swoich wypowiedzi na temat (wymoderowano) zachowania i że (wymoderowano) Piotruś Pan, tego że jest (wymoderowano) zakradającym się znienacka i podgryzającym po kostkach, że brak mu honoru. Że tak nawet (wymoderowano) nie postępuje, to otrzymam pozew o zniesławienie. Więc apel do Piotrusia Pana: Za prawdę nikt jeszcze nie był karany, czekam na pozew.

Awatar użytkownika

Mały 75
Czeladnik Audiolub
Posty: 207
Rejestracja: ndz 13 maja 2018, 17:31

#8 Żeby nie pisać dosadnie - mało eleganckie PW dostałem

Post autor: Mały 75 » pn 14 sty 2019, 10:47

Haha :lol: myślę że nie ma sensu komentować tych poczynań. Pzdr

Awatar użytkownika

Simpson
Administrator
Posty: 1411
Rejestracja: wt 05 wrz 2017, 16:10
Lokalizacja: Olsztyn

#9 Żeby nie pisać dosadnie - mało eleganckie PW dostałem

Post autor: Simpson » pn 14 sty 2019, 11:09

Administracja forum przygląda się tematowi wnikliwie. Treści tu napisane były konsultowane z obsługą prawną i wg opinii prawnej w temacie nie doszło do złamania prawa w jakiejkolwiek formie, także administracja forum na tym etapie nie będzie kasować żadnych wpisów. Nie wyczerpują one znamion przestępstwa.

Według administracji forum, zaognienie tematu spowodowane jest nieetycznym i niezgodnym z zapisami regulaminu forum działaniem użytkownika @Piotruś Pan. Zapisy regulaminu mówiące o działaniu na szkodę forum, na temat zasad tu obowiązujących dotyczą także prywatnej korespondencji wysyłanej z poziomu forum, co jest raczej logiczne.

Użytkownik @Piotruś Pan otrzyma dzisiaj oficjalną wiadomość od administracji na temat działania na szkodę forum audiolub.pl i jeśli pojawią się informacje od użytkowników na temat wysyłanych z poziomu forum kolejnych wiadomości na temat założycieli forum audiolub.pl , czy ogólnie jako portalu, które godzą w dobre imię, podważają autorytet, przedstawiają administrację, czy osobę w złym świetle, wówczas administracja rozważy podjęcie stosownych kroków prawnych.

Administracja informuje, iż podobne agitacje - obrażające i zniesławiające administrację wśród użytkowników forum - z kont zakładanych specjalnie w tym celu, może spotkać się ze zdecydowanym działaniem prawnym administracji, które będzie miało na celu obronę dobrego imienia.


PS.
Już teraz prywatnie od siebie. Rozumiem, że zachowanie użytkownika @Piotruś Pan może być bulwersujące, ale apeluję o niedrążenie tematu. Chcemy, aby było to miejsce, gdzie można odpocząć, zrelaksować się, poza tym czegoś dowiedzieć się od użytkowników portalu. Unikajmy złych emocji ;)

Awatar użytkownika

traumeel
Poszukiwacz Audiolub
Posty: 168
Rejestracja: śr 27 wrz 2017, 12:14
Lokalizacja: Lubelske, okolice Świdnika

#10 Żeby nie pisać dosadnie - mało eleganckie PW dostałem

Post autor: traumeel » pn 14 sty 2019, 11:18

Simpson pisze:
pn 14 sty 2019, 11:09
Administracja forum przygląda się tematowi wnikliwie. Treści tu napisane były konsultowane z obsługą prawną i wg opinii prawnej w temacie nie doszło do złamania prawa w jakiejkolwiek formie, także administracja forum na tym etapie nie będzie kasować żadnych wpisów. Nie wyczerpują one znamion przestępstwa.
A co z najprościej pojmowaną kulturą wypowiedzi?
Co z zapisami regulaminu ustanowionego przez Adminów?
Absolute Beginner

Abrahamsen V2.0 UP, Abrahamsen V1.0 UP, Chario Constellation Delphinus, interkonekt M&B AudioCable Diamond XLR, głośnikowe QED Anniversary Ruby Red, zasilające Yarbo 9000 i Yarbo 1100, wtyki Valab Carbon Rhodium

Awatar użytkownika

Miles
Administrator
Posty: 411
Rejestracja: pt 08 wrz 2017, 09:22
Lokalizacja: Wałbrzych

#11 Żeby nie pisać dosadnie - mało eleganckie PW dostałem

Post autor: Miles » pn 14 sty 2019, 11:54

@traumeel , niestety sprawa jest nieprzyjemna, bo negatywne działania powodują negatywne reakcje. Osoba z innego forum rozsyłając przez PW oszczercze wiadomości do użytkowników forum Audiolub powinna się z tym liczyć. Kto sieje wiatr, zbiera burzę.

Oczywiście nie chcemy, aby działania osób z innych forów odbijały się negatywnie na samopoczuciu użytkowników Audioluba, dlatego proszę autora tematu, a także wszystkich innych tu piszących, o niepoddawanie się negatywnym emocjom i zachowanie należytego dystansu i poziomu wypowiedzi zgodnego z zasadami dobrego wychowania.
Dla fanatyka czystości moralnej naga prawda to pornografia. - Andrzej Mleczko


Piotruś Pan
Nowicjusz Audiolub
Posty: 1
Rejestracja: ndz 06 sty 2019, 21:19

#12 Żeby nie pisać dosadnie - mało eleganckie PW dostałem

Post autor: Piotruś Pan » pn 14 sty 2019, 12:35

Witam wszystkich Forumowiczów. Miałem nie pisać w tym wątku, ani w ogóle, bo nie pisze na forach, choć wnikliwie je czytam.
Znam od wielu lat Audio. Tam też wszystko czytałem. Dlatego wszystko o czym piszę to fakty. Wiele osób to widziało, pamięta jak było.
Dlatego nie są to moje wymysły, jak niektórzy mają nadzieję sądzić.
Znam od początku Audioluba i pilnie się mu przyglądam i niestety jak widzę obecna Administracja robi dobrą minę do złej gry.

Zapytam Administracji czy długo jeszcze zamierza tolerować wpisy Marcina80, który obraża mnie w swoich postach insynuując mi różne rzeczy. Przede wszystkim jakieś naganianie ludzi za pieniądze dla innego forum.
Przecież to jest zwyczajne oszczerstwo, fantazja chorego umysłu. Naruszenie mojego dobrego imienia, choćby było ono tylko nickiem.
Administracja twierdzi, że nic takiego się nie stało. Czyżby?
Można tak sobie publicznie, powtarzam publicznie, pisać takie rzeczy o innych, co gdyby to dotyczyło osoby z imienia i nazwiska,
groziłoby sankcjami prawnymi? A Administracja to toleruje. Brawo, na pewno podoba się to forumowiczom.

Myślę, że postawa Administracji weryfikuje jej prawdziwe podejście do forumowiczów. Czyli brak szacunku również dla innych, którzy nie są głupi i czytając to wszystko, wyciągną odpowiednie wnioski.
Już jak widzę wiele osób wyciągnęło odpowiednie wnioski pisząc do mnie w prywatnych wiadomościach z dezaprobatą dla poczynań Marcina80 i dla przyzwolenia dla tego procederu Administracji tego forum.

Przypomnę jak to Administracja butnie strzeliła sobie w stopę pisząc, że to forum będzie przyjazne i nie tak sztywne jak do tej pory a post wcześniej usunęła link który pozostawili odchodzący koledzy, gdzie można się z nimi skontaktować. Przeczytajcie poniższe uważnie. Gdyby zniknęło, jak inne wcześniejsze niewygodne posty, mam print screena. :D

viewtopic.php?f=36&t=635

To jak to jest? Ja tu widzę obłudę i kpienie sobie z inteligencji i pamięci forumowiczów.
Przykłady można mnożyć. Dostałem wiadomość od kogoś z tego forum, że ma print screeny wyciętych samowolnie postów (samowolnie, bo jeden administrator wyciął je drugiemu, jeszcze mającemu uprawnienia), gdzie obecny admin w sposób bardzo obraźliwy i nieprawdziwy pisał o drugim, co ja czytając to forum od początku przyjąłem z dużym zdziwieniem, zażenowaniem i obrzydzeniem.
Pamiętam te teksty. Były bardzo podobne do tych, które teraz pisze Marcin80, tylko bez wulgaryzmów. Ale równie podłe.
Ja je mam skopiowane i mogę tu wkleić. Jak chcecie, możecie sobie poczytać, jak ktoś nie zdążył wtedy w wątku Adam Vox.
Że nie kłamię, to wiele osób pamięta te wpisy, więc śmiało proszę, mogę wkleić i ukaże się prawdziwa twarz administracji tego forum.

Zapytam raz jeszcze Administracji jak długo będzie tolerowała szkalujące mnie, obraźliwe, chamskie po prostu i zawierające wiele wulgaryzmów Marcina80 wpisy?
Sądzę droga Administracjo, że postawa jaką przyjęliście pokazuje kim naprawdę jesteście. Myślę, że każdy nawet średnio inteligentny człowiek to zauważy. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Piotr.

ps. nie będę tu już więcej pisał, chciałem tylko myślącym osobom przedstawić swoje stanowisko, napisałem tu chyba wszystko co istotne, więcej nie trzeba.

Awatar użytkownika

Frommert
Poszukiwacz Audiolub
Posty: 124
Rejestracja: wt 28 sie 2018, 10:06
Lokalizacja: Olsztyn

#13 Żeby nie pisać dosadnie - mało eleganckie PW dostałem

Post autor: Frommert » pn 14 sty 2019, 13:28

Retoryka naszych obecnie rządzących.. Nie jest problemem to, że wysyła się prywatne wiadomości, których treść pozostawia wiele do życzenia, ale to, że ktoś dosadnie zwrócił Ci uwagę. Jest akcja, jest reakcja. Czego się spodziewałeś @Piotruś Pan ? Sernika i herbatki?
Abrahamsen V2.0 UP, Chario Constellation Delphinus, głośnikowe Qed Genesis Silver Spiral. DAC: Abrahamsen V6. Interkonekt: Albedo Flat Gold XLR. Transport: HiMedia Q10pro android z Tidal HIFI. Zasilanie: Tomanek TAP8, Yarbo SP-8000PW +Viborg Alloy.

Awatar użytkownika

Miles
Administrator
Posty: 411
Rejestracja: pt 08 wrz 2017, 09:22
Lokalizacja: Wałbrzych

#14 Żeby nie pisać dosadnie - mało eleganckie PW dostałem

Post autor: Miles » pn 14 sty 2019, 13:29

Tak, stary dobry Jarek. Lata lecą, a on nic się nie zmienia...

No dobra, administracja Audioluba, w tym ja, to najgorsze indywidua pod słońcem. Jak w takim przypadku nazwać postępowanie, gdy administracja innego forum przychodzi tu trollować?
Dla fanatyka czystości moralnej naga prawda to pornografia. - Andrzej Mleczko

Awatar użytkownika

Simpson
Administrator
Posty: 1411
Rejestracja: wt 05 wrz 2017, 16:10
Lokalizacja: Olsztyn

#15 Żeby nie pisać dosadnie - mało eleganckie PW dostałem

Post autor: Simpson » pn 14 sty 2019, 13:47

Sądziłem, że temat wcześniejszej administracji jest już zamknięty, ale widać, wraca jak bumerang. Ktoś nie potrafi się z tym pogodzić najwidoczniej. Rozsyła po kryjomu oszczerstwa, sam wkłada kij w mrowisko (dla jasności, mam także kompletne archiwum).

Proponuję @Piotruś Pan (że innym imieniem się nie zwrócę), dać Nam tu wszystkim spokój. Działajcie sobie na innym forum, my do Was z butami nie wchodzimy i trzody tam od nikogo z Nas nie ma. A Ty użytkowniku co robisz ? Nawet nie odnosimy się w żadnym publikowanym wpisie do Waszego forum. Ja nawet nie wiem co się u Was dzieje, a jak znam życie (oraz co niektórych tamtych administratorów) to co któryś wpis jest atakiem, albo na audioluba, albo konkretnie na dane osoby, czy wpisy. Taka broń nie działa, to trzeba zmienić pole walki, przenieść się na obcy teren. Brawo.

Proponuję takim dobrym duszyczkom jak Ty skupić się na innych dziedzinach niż fora audio, na świecie jest wiele prawdziwej niesprawiedliwości, z którą dobrze byłoby walczyć. Swoje siły skieruj ku prawdziwym problemom, niż grupa rozgoryczonych administratorów, którzy ostentacyjnie pożegnali się z nami. Sądząc po Twojej zaciekłości będziesz w tym dobry.

Temat z oczywistych względów zamykam i proszę na przyszłość "dobre duszyczki" z wiadomego forum, lub z nimi sympatyzujące, o nierozgrzebywanie zaszłości i nie wracanie do tego.

Było minęło i czas wrócić do rzeczywistości. Po co ponownie publikować "Odezwy Do Narodu" ? Wcześniejszy administrator często na audiolubie to robił, a to jest forum audio, nie socjologiczno- filozoficzne.

PS.
Link wskazany w poście @Piotruś Pan 'a prowadzi do treści, gdzie został wymoderowany link. Link z treści został wymoderowany zgodnie z regulaminem forum audiolub.pl, gdyż na forum audiolub.pl zabroniona jest reklama (kryptoreklama) bez zgody administracji (Regulamin- 2.7.9). Link został potraktowany, jako działania marketingowe. Dodam, że takich odnośników (reklam/kryptoreklam innego miejsca w sieci) było więcej w różnych postach. Te także zostały wymoderowane już dawno. Tego typu odnośniki mogą być publikowane za zgodą administracji (regulamin), zaś administracja w tym przypadku (jednogłośnie) takiej zgody nie dała.

PS 2.
Aby niepotrzebnie nie zaogniać atmosfery dokonałem moderacji pewnych określeń, żeby było nieco kulturalniej. Wypowiedź @Piotruś Pan 'a definitywnie jest niezgodna z regulaminem, jest nieuzasadnionym atakiem na administrację, ale niech jeszcze będzie dostępna, jako wizytówka pewnych zachowań. Co z tematem zrobić przedyskutujemy.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość