Gramofony, przedwzmacniacze gramofonowe i akcesoria gramofonoweLenco LS-300

Czyli urządzenia do odtwarzania płyt analogowych oraz wszelkie akcesoria do czyszczenia płyt, a także dodatki - wagi, narzędzia, wzorce do konfiguracji, przewody itd.

Autor tematu
JerzySmerf04
Nowicjusz Audiolub

#1 Lenco LS-300

Post autor: JerzySmerf04 » wt 28 sty 2020, 12:13

Witam wszystkich forumowiczów,

Po kilku godzinach czytania wszystkiego co tylko wpadnie w moje rece na temat kompletowania zestawu grajacego pod katem winyli / gramofonu, w internecie jak i na tym fantastycznym forum :D ... wiem juz, ze chce popelnic 'grzech' zastanawiajac sie nad nabyciem tego oto sprzetu:

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i ... -drewno-bt
Obrazek

Szybko chce sie z tego wytlumaczyc. Chce nabyc pierwszy gramofon, ulec tej magii sluchania wosku.

Mam raptem malutki pokoj wiec nie moge pozwolic sobie na rozbudowany sprzet grajacy [jako, ze lubie sluchac muzyki mam jednak glosniki komputerowe Edifier XM6BT 2+1, saczy sie z nich tylko Spotify] i co najwazniejsze dysponuje rabatami do Media Expert i Media Markt.
Jako ze jestem 'centusiem' ;) wpadlem na pomysl, ze chcialbym pierwszy sprzet skompletowac wlasnie z tych sklepow jako ze nie dostane po kieszeni, gdybym sie nie przekonal jednak do sluchania winyli.

Oprocz tego, ze chcialbym poznac wasza surowe opinie na temat podlinkowanego sprzetu (wiem, ze Lenco to juz nie to co kiedys i teraz tylko masowka) to moze lepszym pomyslem byloby juz zakupienia gramofonu z tych sklepow do powiedzmy 1000 zl z wdudowanym przedwzmaczniaczem i jakos polaczyc go z moimi obecnymi glosnikami ?

Z gory dzieki za wszelkie odpowiedzi,
pozdrawiam,
Piter

Autor tematu
JerzySmerf04
Nowicjusz Audiolub

#2 Lenco LS-300

Post autor: JerzySmerf04 » czw 30 sty 2020, 12:35

Witam,

Aby nie zaśmiecać forum, prośba do adminów o usunięcie tematu.
Dzieki
Piter

ODPOWIEDZ