Gramofony, przedwzmacniacze gramofonowe i akcesoria gramofonowegramofon sony

Czyli urządzenia do odtwarzania płyt analogowych oraz wszelkie akcesoria do czyszczenia płyt, a także dodatki - wagi, narzędzia, wzorce do konfiguracji, przewody itd.

Autor tematu
thomson76
Nowicjusz Audiolub

#1 gramofon sony

Post autor: thomson76 » czw 23 sty 2020, 12:05

witam jestem tu mowy i chcialem zapytac o gramofon sony PS-J10 kupilem go ale ramie nie schodzi do płyty, po prostu ta podpórka do końca nie wchodzi .Rozkrecilem go i zauważyłem sprezynke luźną zdjecia dodane ,czy to wina tej sprężyny i gdzie ja podpiąc .pozdrawiam
Załączniki
3.jpg
1.jpg
2.jpg

Awatar użytkownika

Simpson
Administrator

#2 gramofon sony

Post autor: Simpson » czw 23 sty 2020, 12:08

Sądzę, że to pytanie do speca od gramofonów @Audio Autonomy . Kolega powinien rozwiać każdą Twoją wątpliwość.

Awatar użytkownika

Audio Autonomy
Analogowa Branża
Kontakt:

#3 gramofon sony

Post autor: Audio Autonomy » pt 24 sty 2020, 08:21

Troszkę te zdjęcia niewyraźne i słabo na nich widać wnętrze gramofonu... A czy winda (to jest ta podpórka, która opuszcza ramię na dół) schodzi do końca jak się ją dociśnie palcem? Tam w środku jest smar, który ma zapewnić powolny ruch windy. Może waga wymiany lub rozruszania.
Pomagamy usłyszeć więcej
facebook.com/AudioAutonomy
audioautonomy.com
Analogowo: produkcja i serwis wzmacniaczy lampowych - renowacja gramofonów - okablowanie

ODPOWIEDZ