StereoKolumny podstawkowe do 14m2

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze stereo, streamery, przetworniki analogowo – cyfrowe, kolumny głośnikowe.

Autor tematu
miki_91
Nowicjusz Audiolub

#1 Kolumny podstawkowe do 14m2

Post autor: miki_91 » wt 08 paź 2019, 15:17

Cześć.

Tak jak w temacie poszukuje kolumn podstawkowych do 14m2, kwota 1000-1300 zł (używane), aktualnie mój zestaw to:

NAD C375bee, C565BEE oraz Tannoy XT6F, niestety jestem średnio zadowolony, bas dudni (ale to pewnie przez mały metraż) i za dużo jest góry w tych kolumnach. Muzyka jaką słucham to: JAZZ, Rock, HIP HOP oraz muzyka filmowa ;)

Awatar użytkownika

DiBatonio
Poszukiwacz Audiolub
Kontakt:

#2 Kolumny podstawkowe do 14m2

Post autor: DiBatonio » wt 08 paź 2019, 16:23

Kiedyś jak skladaliśmy kumplowi system, to słyszałem NADa, ale niższy model z UWAGA głośnikami Usher s520 i mnie się podobało, ale to było w salonie, nie u mnie, bo nie ja to miałem brać.
Kolega jednak po usłyszeniu jak grają inne Ushery V601, wybrał je właśnie, później też narzekał na bas w ok.15m pokoju w kwadrat.
W pracy mam z kolei kolegę, który z NADem słuchał MonitorAudio chyba coś z serii silver, też był zadowolony.
Podeprzyj się trochę tą opinią/testem s520 z linku, może akurat podejdzie i rozważ pożyczenie i posłuchaj u siebie, koniecznie u siebie, bo może akurat nie będzie tak "kolorowo" jak w teście.
https://www.audiostereo.pl/magazyn/rece ... carz-r874/

P.S.
A na tą chwilę pokombinuj z ustawieniem kolumn, trochę z akustyką, jakieś poduchy, koce co masz pod ręką, nie wierz w jakieś kwiatki jako rozpraszacze, bo to słabe jest.

ODPOWIEDZ