StereoStereo do pokoju za 1500 zł

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze stereo, streamery, przetworniki analogowo – cyfrowe, kolumny głośnikowe.
Awatar użytkownika

DiBatonio
Czeladnik Audiolub
Kontakt:

#151 Stereo do pokoju za 1500 zł

Post autor: DiBatonio » pt 24 sty 2020, 19:51

Czyli co, kupiłeś w ciemno nie słuchając ich u siebie?
Teraz będą powstawać wątki Twojego autorstwa jak poskromić wysokie itp.
Nie wyciągnąłeś właściwych wniosków.
Jak będziesz miał ich za dużo to wygasisz je jakimś VDH i panelami z wełny PT80 😁😁😁
To może od razu jakąś lampkę do nich zamiast tranzystora 😁
Może też być w ciemno jak już to już, tak jak lubisz. 😁

Awatar użytkownika

Sofokles
Czeladnik Audiolub

#152 Stereo do pokoju za 1500 zł

Post autor: Sofokles » pn 27 sty 2020, 08:54

Zamiast podejść od początku do tematu jak należy, to teraz sądzę, że pojawi się mnustwo pytań jak zrobić, żeby było dobrze. Niestety nie taka kolejność, jeśli zakup był w ciemno. Równie dobrze "w ciemno" można próbować to naprawiać, a nie sądzę, że wszystko będzie ok.
@DiBatonio , nowy avatar ???? ;)
To co piszę na forum audiolub.pl jest moją prywatną opinią. Nie każdy musi się z nią zgodzić, nie każdy musi się z nią niezgodzić.

Polecam tekst o „Wróżbitach w audio”: viewtopic.php?f=5&t=932#p12895

jawor735
Nowicjusz Audiolub

#153 Stereo do pokoju za 1500 zł

Post autor: jawor735 » śr 29 sty 2020, 09:50

DiBatonio pisze:
pt 24 sty 2020, 19:51
Czyli co, kupiłeś w ciemno nie słuchając ich u siebie?
Nie bardzo rozumiem, gdybyś mógł mi to wytłumaczyć, będę wdzięczny i wyciągnę wnioski na kolejny raz.

W jaki sposób kupić używany sprzęt z odsłuchem w pomieszczeniu do którego je przeznaczam ????

Kolumny przyjechały z Radomia, mieszkam w Szczecinie. Opowiedz mi jak widziałbyś to logistycznie. Zaznaczam, że na miejscu w Szczecinie nie było nic godnego uwagi z używanego sprzętu.

Awatar użytkownika

DiBatonio
Czeladnik Audiolub
Kontakt:

#154 Stereo do pokoju za 1500 zł

Post autor: DiBatonio » śr 29 sty 2020, 10:24

Jak byś się uparł lub pomyślał, mógłbyś takie kolumny zamówić z salonu, wysyłają do Ciebie jak nie masz nic na miejscu.
Wtedy sobie je słuchasz u siebie i masz prawo zwrotu do 14dni, dopiero po tym zamawiasz na rynku wtórnym jak już musisz.
Tak można logistycznie to rozkminiać, kiedyś byłem bliski zakupu z salonu DACa miałem go u siebie, żeby to przetestować w swoim systemie i warunkach, ale z dnia na dzień pojawiła się oferta tego samego na allegro, ale tańszy o prawie połowę ceny 2 miesięczny, czyli z gwarancją na 22 miesiące, więc skorzystałem.
Tak też można 😁

ODPOWIEDZ