StereoHegel i Chario - odtwarzacz cd do zestawu

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze stereo, streamery, przetworniki analogowo – cyfrowe, kolumny głośnikowe.

Berni
Poszukiwacz Audiolub

#61 Hegel i Chario - odtwarzacz cd do zestawu

Post autor: Berni » pt 16 wrz 2022, 14:23

5G jest 3 x szybsze niż LTE4G u mnie. Niestety zestaw do 5G dziwny bo modem zasilany przez PoE .
Znalazłem jeszcze coś takiego:
http://szymonfaber.pl/?p=1704
To okiem informatyka nieaudiofila , ale trudno odmówić logiki i naukowych podstaw. Pewnie że na koniec w efekcie brzmieniowym nie wszystko da się wytłumaczyć w ten sposób.
Wybiorę switch Mikrotik CSS610-8G-2S+IN lub Mikrotika RB260GSP i do tego dobry zasilacz pewnie od Muzga lub Lucarto lub Nostromo do tego dobry kabel - myślę , że żółtek z wtykami wystarczy.

Awatar użytkownika

DiBatonio
Starszy Specjalista Audiolub
Kontakt:

#62 Hegel i Chario - odtwarzacz cd do zestawu

Post autor: DiBatonio » pn 19 wrz 2022, 20:39

@Berni
Szymonka to my dobrze znamy 😆😆😆
Logika i naukowe podstawy również zaprzeczają innym zjawiskom, jak wpływ kabla zasilającego na brzmienie systemu, a jak jest nie musze chyba mówić.
Mnie logika jakoś też przez lata nie pozwalała zmienić skrętki Cat.5 na UNITRONICA Cat.7, a jak wyszło już pisałem.
Działaj.
Pozdrawiam.

P.S.
Jak już ogarniesz napisz parę zdań, co Ci wyszło, ja się odmeldowuję na jakiś czas, pewno dłuższy niż krótszy.
3maj się. ;)

Awatar użytkownika

Angel
Administrator

#63 Hegel i Chario - odtwarzacz cd do zestawu

Post autor: Angel » pn 19 wrz 2022, 22:01

Tu się muszę zgodzić. Szymon samozwańczy faber jest owszem człowiekiem, który zna się na technikaliach i słuchał być może dźwięków (bo nie wiem, czy muzyki) na tylu zestawach, że my wszyscy razem tylu nie słyszeliśmy.
Niestety ilość rzadko przemienia się w jakość. A niektóre jego opinie o sprzęcie nie świadczą niestety o tym, że gość potrafi słuchać (chciało by się dodać "ze zrozumieniem" - choć to nie o zrozumienie chodzi).
I tyle.
Pewnie po raz kolejny wyjdę w oczach niektórych na bufona i trolla, ale co mi tam, Zawsze mówiłem i pisałem co myślę. Jak widać nie każdemu się to podoba. Ale ja tu nie jestem od podobania się.
Słuchajcie radiowej Dwójki. Analogowo póki można.

Awatar użytkownika

DiBatonio
Starszy Specjalista Audiolub
Kontakt:

#64 Hegel i Chario - odtwarzacz cd do zestawu

Post autor: DiBatonio » wt 20 wrz 2022, 00:28

Szymon diabełek realizuje się teraz w blogowaniu i recenzjach, skończył jak Wojtek P.
A po tym co odpie...* po śmierci Starego Audiofila, został wyklęty na forach, zresztą nie tylko z tego powodu, robił też inne rzeczy lobbując konkretną firmę.

(*moderacja :mrgreen:)

Berni
Poszukiwacz Audiolub

#65 Hegel i Chario - odtwarzacz cd do zestawu

Post autor: Berni » wt 20 wrz 2022, 06:58

Zgadzam się
Teoria i pomiary to jedno, a żywy materiał to jeszcze co innego.
Trabant i Bentley to samochody ( chociaż co do Trabanta mogą być wątpliwości) i oba mają 4 koła i jadą 100km/h , ale z jakiegoś powodu Trabanty zniknęły 😉

Awatar użytkownika

Angel
Administrator

#66 Hegel i Chario - odtwarzacz cd do zestawu

Post autor: Angel » wt 20 wrz 2022, 07:04

Bentleyów też za wiele nie widać. :lol:
Przepraszam za off.
Słuchajcie radiowej Dwójki. Analogowo póki można.

Berni
Poszukiwacz Audiolub

#67 Hegel i Chario - odtwarzacz cd do zestawu

Post autor: Berni » wt 20 wrz 2022, 07:35

U nas nie widać ...
No niech będzie VW😉

ODPOWIEDZ