StereoPodłączenie subwoofera do wzmacniacza

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze stereo, streamery, przetworniki analogowo – cyfrowe, kolumny głośnikowe.
Awatar użytkownika

Sofokles
Czeladnik Audiolub

#61 Podłączenie subwoofera do wzmacniacza

Post autor: Sofokles » śr 12 sty 2022, 08:00

No dobrze, dobrze. Ale czytam wątek i nie wydaje mi się, że MC Piotr choć w 10% spełnia warunki o których piszesz @DiBatonio. Oczywiście, że dobrze dobrany, ustawiony, dobrej klasy sub dodatkowo w pomieszczeniu perfekcyjnie zaadaptowanym akustycznie - sprawdzić się ma prawo, oczywiście.
Też uważam, że negować takiego dodatku nie ma co, ale wprowadzając do systemu taki "wycinek" pasma niskiego trzeba się bardzo postarać, żeby było dobrze. I to pod względem dopasowania pod resztę toru, a także dopasowania do pomieszczenia. Wątpię, że bez adaptacji akustycznej taki zabieg może się udać, no chyba tylko przypadkiem i to w 0,1 % przypadków.
A czy MC Piotr ma choć trochę pomieszczenie wykonane pod audio ? Po zdjęciach w wątku obawiam się o to. Bez sensu jak dla mnie jest bawić się takimi zabiegami w pokoju z wystrojem szpitalnym.
To co piszę na forum audiolub.pl jest moją prywatną opinią. Nie każdy musi się z nią zgodzić, nie każdy musi się z nią niezgodzić.

Autor tematu
McPiotr
Początkujący Audiolub

#62 Podłączenie subwoofera do wzmacniacza

Post autor: McPiotr » śr 12 sty 2022, 17:08

Ja bardzo Państwu dziękuje za uwagę.
Poziom merytoryczny zaczyna przypominać strony Pudelka albo Kozaczka.
Pozdrawiam wszystkich miłośników muzyki no i szkoda że dawne piękne czasy rozmów na temat muzyki i sprzętu odeszły w przeszłość.
Teraz jest wysyp greckich filozofów.
Piotr

Awatar użytkownika

Sofokles
Czeladnik Audiolub

#63 Podłączenie subwoofera do wzmacniacza

Post autor: Sofokles » czw 13 sty 2022, 13:56

Ja krótko, bo nie ma nad czym się pochylać i tracić czasu.
McPiotr pisze:
śr 12 sty 2022, 17:08
Poziom merytoryczny zaczyna przypominać strony Pudelka albo Kozaczka.
Gdybyś z durnymi pomysłami nie wystrzelił, wątek dobrze by się miał, bo zdecydowana większość Twoich wpisów taki ton wątkowi nadała. Diagnoza prawidłowa, ale winnego szukałbym w autorze tematu i jego nielogicznych pomysłach.

McPiotr pisze:
śr 12 sty 2022, 17:08
Teraz jest wysyp greckich filozofów.
Lepiej wysyp greckich filozofów niż wiejsko - podwórkowych cwaniaczków, chcących na każdy swój pomysł (nawet beznadziejnie bzdurny) mieć u każdego poklask.
-Sofokles.
To co piszę na forum audiolub.pl jest moją prywatną opinią. Nie każdy musi się z nią zgodzić, nie każdy musi się z nią niezgodzić.

ODPOWIEDZ