Vademecum AudiolubaRelacja z odsłuchu przedwzmacniacza pasywnego własnej produkcji przy wsparciu technicznym Audio Autonomy

Artykuły, recenzje, opisy, poradniki
Awatar użytkownika

Mały 75
Poszukiwacz Audiolub

#16 Relacja z odsłuchu przedwzmacniacza pasywnego własnej produkcji przy wsparciu technicznym Audio Autonomy

Post autor: Mały 75 » pt 10 maja 2019, 11:17

Nie no urządzonko się sprawdza, za te pieniądze nie ma co się czepiać. Ty znajdź czas żebym się pojawił u Ciebie z ST200 a Ty u mnie wiesz z czym 😋. Pzdr
Wiem wiem brak czasu haha.
Map 105 ma dobre pre ,tzn mnie pasuje 😄 myślę że wiele się nie zmieni, chociaż....
Ostatnio zmieniony pt 10 maja 2019, 11:26 przez Mały 75, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Simpson
Administrator

#17 Relacja z odsłuchu przedwzmacniacza pasywnego własnej produkcji przy wsparciu technicznym Audio Autonomy

Post autor: Simpson » pt 10 maja 2019, 16:19

Mały 75 pisze:
pt 10 maja 2019, 11:17
Ty znajdź czas żebym się pojawił u Ciebie z ST200 a Ty u mnie wiesz z czym . Pzdr
Wiem wiem brak czasu haha.
;) ...i lepiej się nie zapowiada. Ale koniecznie trzeba o tym niebawem pomyśleć.

Co do pasywki to też mam kilka planów na testy, tylko kiedy..... ;)

Awatar użytkownika

Autor tematu
Simpson
Administrator

#18 Relacja z odsłuchu przedwzmacniacza pasywnego własnej produkcji przy wsparciu technicznym Audio Autonomy

Post autor: Simpson » sob 11 maja 2019, 15:03

W grupie audiofilskiej na FB także musiałem się pochwalić ;) Oczywiście musiałem wspomnieć o "nadzorcy prac" @Audio Autonomy w myśl zasady "sukces ma wielu ojców". Jak by nie wyszło musiałbym w myśl powyższej zasady zrzucić winę na Ciebie :D ...oczywiście żartuję ;)

1v.jpg

Awatar użytkownika

Audio Autonomy
Analogowa Branża
Kontakt:

#19 Relacja z odsłuchu przedwzmacniacza pasywnego własnej produkcji przy wsparciu technicznym Audio Autonomy

Post autor: Audio Autonomy » ndz 12 maja 2019, 17:38

Simpson pisze:
sob 11 maja 2019, 15:03
"sukces ma wielu ojców"
"[...] tylko klęska jest sierotą".
Tu całe szczęście żadnej klęski nie było, więc możemy się podpisywać pod tym sukcesem :)
Pomagamy usłyszeć więcej
audioautonomy.com
Analogowo: produkcja i serwis wzmacniaczy lampowych - renowacja gramofonów - okablowanie na bazie drutów Neotech

Awatar użytkownika

Mały 75
Poszukiwacz Audiolub

#20 Relacja z odsłuchu przedwzmacniacza pasywnego własnej produkcji przy wsparciu technicznym Audio Autonomy

Post autor: Mały 75 » śr 15 maja 2019, 10:01

IMG_20190515_093946.jpg
IMG_20190515_093822.jpg
IMG_20190515_093856.jpg
Miałem coś dopisać,po 2 podejściu szkodę że nie mogę posłuchać w spokoju jak u @Simpson w domu 😋 wieczorkiem wtedy jest inna bajka.
A więc dalej mam odczucie że są (zależy od realizacji utworu) , lekko podbite niskie częstotliwości choć u mnie w pomieszczeniu mam z tym problem cały czas 😉, wyrazniejsza górna średnica i tu upatruje lekkie rozjasnienie i nerwowość.
Takie mam odczucia ale to zależy też od dnia i humoru więc sami rozumiecie 😎
Stosunek cena jakość uzyskanego dźwięku na 6
Udane urządzenie jeszcze raz gratulacje chłopaki.
PS. Fajny kawałek, mam zajawke na lekki housik ostatnio i sporo tego znalazłem.
MARK LOWER- BAD BOYS CRY(original mix) Tidal
Może wam podejdzie. Pzdr

Awatar użytkownika

Autor tematu
Simpson
Administrator

#21 Relacja z odsłuchu przedwzmacniacza pasywnego własnej produkcji przy wsparciu technicznym Audio Autonomy

Post autor: Simpson » czw 16 maja 2019, 01:35

Centralne miejsce w systemie zajmuję jak widzę ;) Dzięki za uznanie w imieniu swoim i Naszego forumowego speca od zadań specjalnych @Audio Autonomy . Na tle konkurencji z jaką przyszło jej się zmierzyć, to ocenę wystawiłeś świetną. Nie należysz do osób co "cukrują" - tym większe zadowolenie.

Awatar użytkownika

Mały 75
Poszukiwacz Audiolub

#22 Relacja z odsłuchu przedwzmacniacza pasywnego własnej produkcji przy wsparciu technicznym Audio Autonomy

Post autor: Mały 75 » czw 16 maja 2019, 13:10

No tak jest.
Wiadomo na efekt finalny składają się nie tylko koszty materiałów 😉, ale pasja, chęci i czas na złożenie wszystkiego do kupy, o konsultacjach nie wspomnę 😁.
Może Ci ją @Simpson zwrócę, no ale na razie nie zaprzątajmy sobie tym głowy 😂. Pzdr

ODPOWIEDZ