• Administrator
  •  
    Szanowni Forumowicze. W dziale PUB został utworzony nowy wątek forumowy - Oddział Zamknięty. O co chodzi, proszę przeczytajcie wstępniak, czyli pierwszy tam post. Życzymy miłej zabawy.

Wątek jest dostępny i widoczny po zalogowaniu się na Forum.

Różne aspekty życia AudiolubaMistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Czyli scenki, wydarzenia z życia Audioluba,
jego twórczość, jego rozterki i problemy oraz zainteresowania, którymi
chce się z nami podzielić.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Belfer54
Administrator - Niewidoczni Akademicy

#1 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Post autor: Belfer54 » sob 16 cze 2018, 08:34

Drodzy Forumowicze myślę, że tematu tego nie może zabraknąć na Naszym Forum Audiolub.
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 trwają od dwóch dni. Mamy 4 mecze za sobą a tutaj cisza jak w rodzinnym grobowcu.

Mam nadzieję, że kibicujemy Naszym?
Dzielcie się Swoimi wrażeniami, nie tylko dotyczącymi meczów rozgrywanych przez polską drużynę.
Nie mam prawa robić ani mówić czegokolwiek, co pomniejsza człowieka w jego własnych oczach. Liczy się nie to, co ja myślę o nim, lecz to, co on myśli o sobie samym. Uwłaczanie godności człowieka jest przestępstwem. (Antoine de Saint-Exupéry)

DAS
Junior Audiolub

#2 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Post autor: DAS » sob 16 cze 2018, 08:49

No myślę że mamy zgraną drużynę. Zgranie jest bardzo ważne by grał cały zespół, a nie jak w Portugalii wszyscy szukają i patrzą tylko na Ronaldo. Myślę, że wygramy z Senegalem. Mają kiepską obronę i grają bardziej indywidualnie, każdy z nich bardziej myśli o Sobie, aby jak najlepiej się pokazać i trafić do jakiegoś europejskiego klubu i wyrwać się z biedy.
Jestem prawie największym specem i znawcą Onkyo i Heco :D

Awatar użytkownika

Ravil
Moderator

#3 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Post autor: Ravil » sob 16 cze 2018, 09:48

@DAS gdyby nie Ronaldo wczoraj to Hiszpania miałaby po pierwszym meczu 3 pkt. A tak ma tylko 1. Ostatni gol Ronaldo z wolnego... mistrzostwo.

DAS
Junior Audiolub

#4 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Post autor: DAS » sob 16 cze 2018, 10:00

Dokładnie! Wszyscy reszta piłkarzy Portugalii szukała tylko Ronaldo, mistrzostwa im nie wróżę. Hiszpania zgrany, lepszy zespół, ale temat o naszym zespole, tak jest napisane żeby o naszych pisać.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Belfer54

#5 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Post autor: Belfer54 » sob 16 cze 2018, 11:40

Koledzy, nie tylko o Naszych piszmy. Oczywiście Nasza drużyna jest dla Nas najważniejsza.
Proszę pisać o wszystkim, co związane jest z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej. Również o ciekawostkach związanych z tą imprezą.
Nie mam prawa robić ani mówić czegokolwiek, co pomniejsza człowieka w jego własnych oczach. Liczy się nie to, co ja myślę o nim, lecz to, co on myśli o sobie samym. Uwłaczanie godności człowieka jest przestępstwem. (Antoine de Saint-Exupéry)

Awatar użytkownika

Autor tematu
Belfer54

#6 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Post autor: Belfer54 » sob 16 cze 2018, 13:36

Czyżby niespodzianka. 80 minuta meczu Francja - Australia i wynik 1:1.
Za ok. 10 minut okaże się.

Niestety w tym samym czasie, gdy pisałem powyższy tekst Francuzi strzelili gola.

DAS
Junior Audiolub

#7 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Post autor: DAS » sob 16 cze 2018, 13:48

Nie oglądam meczu bo nie ma mnie w domu, ale szkoda że Francuzi wygrali, byłem za Australią :-/

Awatar użytkownika

Tomasz
Poszukiwacz Audiolub

#8 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Post autor: Tomasz » sob 16 cze 2018, 14:07

W polskiej drużynie mamy samych gwiazdorów z Lewandowskim na czele. Autografy i reklamy. Zobaczymy jak przełoży się gadanie na grę. Nie jestem pewien co do kondycji naszych. Drużyna z Senegalu może Polaków "zabiegać". Inny klimat i duże wyższe temperatury treningów może mieć znaczenie.

Mamy w miarę zgrany team, ale raczej mistrzostwa im nie wróżę. Dobrze będzie jak wyjedziemy z grupy.

Awatar użytkownika

Ravil
Moderator

#9 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Post autor: Ravil » sob 16 cze 2018, 14:12

@Tomasz proszę nie siać defetyzmu na forum. Ja zawsze kibicuję polskiej drużynie, szczególnie w jej trzecich meczach grupowych o honor. ;)
Natomiast teraz liczę na ćwierćfinał. :D

DAS
Junior Audiolub

#10 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Post autor: DAS » sob 16 cze 2018, 14:20

Hehehe nie no może nie będzie źle, sami mówią że mistrzami nie będą, ale myślę że będzie dobrze i z grupy wyjdziemy. Myślę że nawet może dojdziemy do półfinału, mamy młodych zdolnych jak Kownacki na przykład.

Awatar użytkownika

Ravil
Moderator

#11 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Post autor: Ravil » sob 16 cze 2018, 15:37

Żałuję, że w Rosji nie gra drużyna Holandii. :cry:
Kiedyś Oranje zawsze byli moimi faworytami. Bardzo odpowiadał mi ofensywny styl ich gry. Czy ktoś pamięta jeszcze takie nazwiska jak Ruud Gullit, Marco van Basten, Edwin van der Sar, Frank Rijkaard, Patrick Kluivert i jeszcze kilku innych?

Awatar użytkownika

Autor tematu
Belfer54

#12 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Post autor: Belfer54 » sob 16 cze 2018, 15:44

@Ravil myślę, że wielu z nas pamięta.
Polska drużyna toczyła boje z drużyną holenderską wielokrotnie w eliminacjach do mistrzostw Świata i Europy.
Tymczasem trwa mecz Argentyna - Islandia.

Awatar użytkownika

Ravil
Moderator

#13 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Post autor: Ravil » sob 16 cze 2018, 17:40

No i mamy małą sensację, Islandia - Argentyna 1:1.
Dla Islandii to pierwszy mundial w historii. Podobno Islandczycy, ze względu na dzisiejszy mecz, przekładali godziny takich uroczystości jak śluby a nawet pogrzeby.

Awatar użytkownika

Ravil
Moderator

#14 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Post autor: Ravil » sob 16 cze 2018, 23:11

Sytuacja w grupie D robi się ciekawa.
Chorwacja - Nigeria 2:0
Czekamy na (być może rozstrzygający o awansie Chorwacji z grupy) mecz Chorwacja - Argentyna.
Dzisiejszy klimat w Rosji nie był sprzyjający dla piłkarzy z Ameryki Płd. - rzutów karnych nie wykorzystali piłkarze zarówno Argentyny (Messi) jak i Peru (Cueva).

Awatar użytkownika

Chili
Czeladnik Audiolub

#15 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Post autor: Chili » ndz 17 cze 2018, 00:21

A dziś Niemcy - Meksyk a i Brazylia może ładnie zagrać, choć przeciwnik słabszy.
Moje audio forum - Audiolub :)

ODPOWIEDZ