Początki w Audio - VideoChcę skompletować sprzęt głośniki wzmacniacz

Doradzamy początkującym. Tutaj zadajemy wszelkie pytania dotyczące budowania pierwszego systemu audio lub jego dalszej modyfikacji.

Autor tematu
Kufi
Nowicjusz Audiolub

#1 Chcę skompletować sprzęt głośniki wzmacniacz

Post autor: Kufi » pt 02 sie 2019, 21:58

Witam jestem nowy i nie mam doświadczenia wśród sprzętu od długiegoooo czasu posiadam altusy 300 i amplituner radmora 5102. szukam czegoś z głębokim basem i czystym odbiorem czyli jakie głośniki jaki wzmacniacz i cd czy korektor do tego. mój budżet to około 3 tyś więc szału nie ma czyli jakaś używka. Dziękuję za wyrozumiałość :)

Awatar użytkownika

DamaDama
Junior Audiolub

#2 Chcę skompletować sprzęt głośniki wzmacniacz

Post autor: DamaDama » ndz 04 sie 2019, 22:06

Servus!

Wcale nie taki mały ten budżet :)

korektor sobie odpuść - po coś mastering w studiu nagraniowym jest robiony :)

wzmak - AMC XIA 30 - na alledrogo jest za 1250 nówka :)

kolumny - na allegro jest parka Techincsów SB6000. Jak masz aktualnie Altusy, to te Technicsy nie zrobią Ci dużej różnicy w gabarycie.

CD bym nie zmieniał jeśli masz już jakiś. Pozostałą kasę wydałbym na jakieś niedziadowskie kable głośnikowe i interkonekty.
Wszystko ma znaczenie.

Awatar użytkownika

Mały 75
Czeladnik Audiolub

#3 Chcę skompletować sprzęt głośniki wzmacniacz

Post autor: Mały 75 » pn 05 sie 2019, 10:27

Hej w czwartek poszły moje heco music style 500, 2 letnie zostało by Ci 1600 na wzmak może denonka uzywke , albo onkyo np 9050,i cd od onkyo może i kabelki 😉, na początek przygody w sam raz. Pzdr

ODPOWIEDZ