Witamy sięWitam serdecznie kolegów.

Zapraszamy do przywitania się na forum audiolub.pl

Belfer54

#91 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Belfer54 » czw 01 mar 2018, 09:39

@RED miło nam Ciebie widzieć w naszym skromnym gronie. Mam nadzieję, że forum spełni Twoje oczekiwania. Staramy się jak możemy, aby atmosfera była przyjazna. Staramy się też, aby teksty były merytoryczne i pozbawione niepotrzebnych, tzw. "przepychanek".
Witam kolejnego Audioluba. :D

Awatar użytkownika

Audio Autonomy
Analogowa Branża
Kontakt:

#92 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Audio Autonomy » czw 01 mar 2018, 10:59

@RED, witamy Cię na tym "rodzinnym" forum! Im rodzina większa, tym lepsza :D
Pomagamy usłyszeć więcej
facebook.com/AudioAutonomy
audioautonomy.com
Analogowo: produkcja i serwis wzmacniaczy lampowych - renowacja gramofonów - okablowanie na bazie drutów Neotech

Angel

#93 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Angel » czw 01 mar 2018, 13:43

Cześć @RED.
Ja też mam nadzieję, że zostaniesz z nami na długo.
Ciekawi mnie skąd przyszedłeś, jeśli to nie tajemnica. Chodzi o inne forum, czy gdzieś dłużej bywałeś?
Pamiętaj, że atmosfera na forum zależy także od Ciebie. Każdy z nas ją tworzy.
Każdy może to forum budować.
Ciekaw też jestem dlaczego wybrałeś taki nick i awatar. Możesz się wypowiedzieć w wątku "Nick i awatar".
viewtopic.php?f=27&t=177&start=60
Oczywiście nie ma przymusu. 😀
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

RED
Nowicjusz Audiolub

#94 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: RED » czw 01 mar 2018, 15:01

[quote=Angel post_id=5827 time=1519908217 user_id=58
Ja też mam nadzieję, że zostaniesz z nami na długo.
Ciekawi mnie skąd przyszedłeś, jeśli to nie tajemnica.
[/quote]

Cześć , dzięki za ciepłe przyjęcie , trafiłem bezpośrednio z przeglądarki , pytałem google o jakiś temat związany z audio i pojawił mi się Wasz link , potem po nitce do kłębka .
Co do forów to tematami audio video interesuje się jakiś czas więc mam większe lub mniejsze epizody z forami np. AS, Audiomaniacy, Hdtv , na których jestem w jakimś stopniu aktywny .
Tak widzę że to Tu taka norma, że wypada się przedstawić w temacie Nick i awatar, niebawem tam zajrzę .
Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Jacek75
Nowicjusz Audiolub

#95 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Jacek75 » pn 05 mar 2018, 15:22

Witam serdecznie kolegów, tych starych i nowych :). Cieszę się, że Audiolub się rozwija i rośnie, ale też na tyle, że jest kameralnie.
Jacek

Angel

#96 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Angel » pn 05 mar 2018, 15:34

Cześć Jacek. Bardzo się cieszę, że Cię tu widzę. Jesteś od dawna oczekiwany.
Będzie nam bardzo miło, bo znam zdanie kolegów, jeśli zdecydujesz się pisać na forum Audiolub.
Fajnie, że podoba Ci się atmosfera u nas panującą. Ale sam wiesz jak trudno to osiągnąć, bo znasz temat od podstaw.
Staramy się. 😀
Jeśli zechcesz budować to forum i jego klimat wraz z nami, będziesz mógł je uznać także za swoje.
Jak by nie było, witam Cię tu serdecznie i czuj się jak u siebie. Pozdrawiam.

Jarek

Revo

#97 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Revo » pn 05 mar 2018, 15:56

Czołem @Jacek75 . Fajnie, że jesteś. Faktycznie, brakowało Cię tu. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Simpson
Administrator

#98 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Simpson » pn 05 mar 2018, 22:10

I ja witam serdecznie @RED, @Jacek75 oraz pozostałych przybyszy ;)

Świetnie Jacek, że do Nas wpadłeś ;) Tak jak napisał @Angel, twórzmy to miejsce wszyscy razem i starajmy się, aby było wyjątkowe, a to zależy tylko i wyłącznie od Nas.

Nikogo nad sobą nie mamy. Nikogo, kto miałby Nam narzucać to i owo, jesteśmy tylko My, - My wszyscy tworzący Audiolub'a ;)

Belfer54

#99 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Belfer54 » wt 06 mar 2018, 07:47

Cześć @Jacek75 . Oczywiście widziałem, że wczoraj dołączyłeś, jednak moje siły są mocno nadwerężone. Szczególnie wczoraj, temperatura organizmu była bliska temperaturze powodującej ścięcie białka. :evil: Dlatego wybacz Jacku, że witam Ciebie dopiero dziś. :)
Właściwie Koledzy wszystko już napisali, ja tylko mam nadzieję, że będziesz się wśród nas dobrze czuł.

Chili
Czeladnik Audiolub

#100 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Chili » wt 06 mar 2018, 14:46

@Jacek75 wow, ależ mnie ucieszyłeś :) Mam nadzieję, że poczujesz się tu w najgorszym przypadku chociaż tak jak ja (trochę to przewrotnie napisane) ;)

Awatar użytkownika

Jacek75
Nowicjusz Audiolub

#101 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Jacek75 » wt 06 mar 2018, 20:11

Dzięki za miłe powitanie.

Awatar użytkownika

Ogr
Początkujący Audiolub

#102 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Ogr » sob 14 kwie 2018, 22:15

Witam Wszystkich forumowiczów.
I ja się przywitam. Nie łatwo było tu trafić, ale się udało, tym bardziej, że niektóre niki bardzo dobrze znam. Może nie jestem dużo piszącą osobą, ale z chęcią uczestniczę w czytaniu.
Na pewno to będzie moje podstawowe forum z którego będę korzystał, a i ja w końcu po długim czasie mogłem zadać pytanie, na którym bardzo mi zależy.
Jeszcze raz witam wszystkich. Od dzisiaj stałem się audiolubem :D

Angel

#103 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Angel » ndz 15 kwie 2018, 00:45

Cześć. Fajnie tu powitać tak miłego Ogra. Mam nadzieję spodoba Ci się u nas.
Dziękuję w imieniu wszystkich współtworzących to forum za uznanie. Staramy się, ale pełno jest ogrów niemiłych czy agresywnych.
Ci lubią coś popsuć, namącić. Mamy tu jednak kilku czarnoksiężników i Drużynę Pierścienia wspomaganą przez zastęp odważnych Elfów. Nie damy się.
Jeśli możesz i chcesz, wklej sobie jakiś awatar. Będzie jeszcze bardziej miło i kolorowo. Ale nie ma oczywiście żadnego przymusu.
W Twoim wątku postaram się uczestniczyć. W miarę czasu i możliwości.

Belfer54

#104 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Belfer54 » pn 16 kwie 2018, 08:04

Ja również witam Kolegę Ogra. Miło mi, że jesteś z nami. Mam nadzieję, że spełnimy Twoje oczekiwania i że dobrze będziesz czuł się w naszym gronie na Forum Audiolub.pl.
Dodam, że avatar podoba mi się. :D

Awatar użytkownika

Autor tematu
Ho-Lec
Poszukiwacz Audiolub

#105 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Ho-Lec » pn 16 kwie 2018, 22:18

Witam wszystkich ponownie, dobrze być tu z powrotem :) nie było mnie chwilę no może dłużej ale wracam :) pracy dalej dużo ale postanowiłem że muszę chwilę co dzień wygospodarować na wizytę na naszym forum. Na właściwe słuchanie muzyki dalej brak czasu ale tyle mogę zrobić dla siebie. 😁
Tam gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza tam gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą.
Andrzej Sapkowski – Krew elfów

ODPOWIEDZ