Witamy sięWitam serdecznie kolegów.

Zapraszamy do przywitania się na forum audiolub.pl

Belfer54

#76 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Belfer54 » czw 21 gru 2017, 07:52

@Benkowsky jak podobnie jak Koledzy witam Ciebie serdecznie. :D

Ravil

#77 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Ravil » ndz 31 gru 2017, 13:37

Cześć Wszystkim
Dzięki @Angel, że trafiłem na to forum. Mam zamiar zmodyfikować mój system audio a dzięki Waszym radom (nie tylko na tym forum) chyba udało mi się uniknąć słynnej "Audiofilia Nervosa" ;) i zacznę od poprawy akustyki mojego pomieszczenia.
Miło czytać takich pasjonatów jak Wy.
Radek

Awatar użytkownika

Simpson
Administrator

#78 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Simpson » ndz 31 gru 2017, 18:36

I ja witam szanownego kolegę, a także całą resztę.
Twórzmy wspólnie to forum i czujmy się jak w swoim kawałku Internetu.

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do dyskusji. Tematów jest bardzo dużo, są też tematy niezwiązane z audio. Śmiało proszę zamieszczać swoje opinie.

Obas

#79 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Obas » śr 03 sty 2018, 18:09

Witam serdecznie na tym forum. Szukałem tego wątku, ale jakoś mi umknął, więc w pewien sposób przedstawiłem się wyjaśnieniem swojego avatara :) Trafiłem tutaj po odczytaniu wiadomości od Angela (wysłaną w październiku...)

Sprzęt jaki posiadam to skromny sprzęcik:
Rotel ra 820ax (pierwszy do wymiany, choć zabieram się za to jak pies do jeża... mam na oku MF Elektra E10, ale o to spytam w osobnym wątku)
NHT SuperOne (kupione również po sugestiach Angel, za co serdecznie dziękuję raz jeszcze)
Grundig FineArts CD2

+ Nameless black classic jako interkonekt
+ Alphard alpha 4mm jako kabel głośnikowy

Sporo mi brakuje w tym zestawie, ale jestem tak zabiegany, że nawet nie myślę o jakichś odsłuchach więc chyba wymienię wzmacniacz w ciemno

Źródło na razie tylko cd choć myślę o jakimś raspberry pi + DAC jako źródło z całą moją 'biblioteką dźwięków'

Będę dużo czytał, dużo pytał i pewnie mało się udzielał w tematach związanych z audio, bo mam nikłą wiedzę i słabe doświadczenie. Ale w wątkach okołomuzycznych coś tam od czasu do czasu skrobnę

Mam jeszcze takie inne pytanie - czy osoby, które przeniosły sie na to forum całkowicie zrezygnowały z udzielania się na poprzednim?

Pozdrawiam wszystkich

Belfer54

#80 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Belfer54 » śr 03 sty 2018, 18:47

Obas witam Cię w naszym gronie.
Mam nadzieję, że będziesz się dobrze czul na tym forum. Dla obecnych tutaj nie ma znaczenia jaki jest stan posiadania poszczególnych forumowiczów. Liczę na Twój udział w wątkach muzycznych, szczególnie dotyczących muzyki klasycznej. :)
Mam jeszcze takie inne pytanie - czy osoby, które przeniosły sie na to forum całkowicie zrezygnowały z udzielania się na poprzednim?
Mogę odpowiedzieć tylko za siebie, no może jeszcze za czterech innych gentlemanów. :mrgreen: Odpowiedź brzmi - tak.

Revo

#81 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Revo » śr 03 sty 2018, 19:01

Obas pisze:
śr 03 sty 2018, 18:09
Jeśli chodzi o mnie, to tak. Nie było tam już o czym rozmawiać.

Awatar użytkownika

Simpson
Administrator

#82 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Simpson » pt 05 sty 2018, 21:42

Witam Cię także kolego, podobnie jak @Belfer54 zachęcam do udziału na forum audiolub.pl ;)
Obas pisze:
śr 03 sty 2018, 18:09

Mam jeszcze takie inne pytanie - czy osoby, które przeniosły się na to forum całkowicie zrezygnowały z udzielania się na poprzednim?
W mojej opinii @Revo ujął to najlepiej jak można było:
Revo pisze:
śr 03 sty 2018, 19:01

Jeśli chodzi o mnie, to tak. Nie było tam już o czym rozmawiać.
Nic dodać, nic ująć.

Marcin B.

#83 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Marcin B. » ndz 07 sty 2018, 11:03

Również nie korzystam z profilu na forum ***. Jestem lojalny wobec Audiolubów.

Pozdrawiam.

Uwaga. Post wymoderowany przez administratora. Powód: by nie powodować sytuacji zapalnych i nie "reklamować" innego forum.

wpszoniak

#84 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: wpszoniak » ndz 07 sty 2018, 11:14

O czym tu gadacie? Jakiej lojalności? Czy przynależność do audioluba.pl ma mnie ograniczać?! Bo ja pisuję nadal na forum.***
Mnie tam żadna krzywda nie spotkała. Lubie i tu być i tam...

Uwaga. Post wymoderowany przez administratora. Powód: by nie powodować sytuacji zapalnych i nie "reklamować" innego forum.

Sanwing

#85 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Sanwing » ndz 07 sty 2018, 15:21

Nikt nigdy nie wymagał i nie wymaga żadnej lojalności. Każdy może pisać gdzie ma żywnie ochotę i gdzie znajduje odbiorców i dyskusje na odpowiadającym mu poziomie. Sądzę również, że Marcinowi nie chodziło o żadną ślepą czy wymuszona lojalność a o to, że lubi przebywać na naszym wspólnym forum i cieszyć się rozmową i wspólnym towarzystwem, którego nie szuka gdzie indziej. Marcinie jeśli się mylę to mnie popraw.
Pozdrawiam.

Marcin B.

#86 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Marcin B. » pn 08 sty 2018, 18:57

Koledzy
Pewnie w tych moich dwóch zdaniach pozostawiłem zbyt wiele niedomówień i pole do nadinterpretacji. Pisząc to nie zamierzałem nikogo dyskryminować, odnosi się to tylko i wyłącznie do mojej osoby.
Sanwing pisze:
ndz 07 sty 2018, 15:21
Sądzę również, że Marcinowi nie chodziło o żadną ślepą czy wymuszona lojalność a o to, że lubi przebywać na naszym wspólnym forum i cieszyć się rozmową i wspólnym towarzystwem, którego nie szuka gdzie indziej.
@Sanwing bardzo trafnie to ująłeś. Oczywiście, miałem to na myśli. Dziękuję.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Hirgor
Początkujący Audiolub

#87 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Hirgor » ndz 28 sty 2018, 13:23

Witam kolegów audiolubów.
Od jakiegoś czasu również postanowiłem rozpocząć tę ciekawą przygodę, a że nie tak dawno owe forum powstało i nie jest jeszcze zaplute złośliwym jadem jak większość już obecnych, z miłą chęcią się dołączam i życzę sukcesów w rozwoju tego audiolubstwa.
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w... wiadomo co."
Frank Zappa

Awatar użytkownika

Simpson
Administrator

#88 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Simpson » ndz 28 sty 2018, 14:42

I my Wszyscy witamy Ciebie @Hirgor. Trafnie zauważyłeś, że większość forów są "zaplute złośliwym jadem". Forum audiolub.pl powstało właśnie jako alternatywa dla tych, którzy nie chcą jątrzyć jadem, tu zawsze będziemy pilnować kultury wypowiedzi, kultury zachowania.

Ravil

#89 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Ravil » ndz 28 sty 2018, 17:07

Hirgor pisze:
ndz 28 sty 2018, 13:23
forum powstało i nie jest jeszcze zaplute złośliwym jadem jak większość już obecnych
Cześć @Hirgor Tak jak tu bywam już od pewnego czasu, mogę Cię zapewnić, że Koledzy Admini (i nie tylko) dają radę... :)

Awatar użytkownika

RED
Nowicjusz Audiolub

#90 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: RED » czw 01 mar 2018, 09:34

Cześć , trafiłem przypadkiem zaintrygowany nazwą strony, przejrzałem parę tematów , przeczytałem kilka postów i spodobała mi się ta wręcz rodzinna atmosfera , więc chyba zostanę z Wami na dłużej , przyjmijcie następnego Audioluba do Swojej rodziny .
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ