Witamy sięWitam serdecznie kolegów.

Zapraszamy do przywitania się na forum audiolub.pl
Awatar użytkownika

Simpson
Administrator

#121 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Simpson » pn 10 wrz 2018, 23:07

Witamy również serdecznie. Kobiet kilka na forum jest ;) to zacne osobistości, tym bardziej witam ;)
Podczytywać można jak najbardziej i to wcale nie ukradkiem, zaś oficjalnie i z premedytacją :D

Kleo
Nowicjusz Audiolub

#122 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Kleo » pn 10 wrz 2018, 23:16

Dziękuję bardzo za miłe przyjęcie, jak tylko znajdę czas będę czytać i pisać, a może to i to jednocześnie😊 a tak w tajemnicy powiem, że już sporo przeczytałam, niestety jako gość. Od dziś będę to robić oficjalnie jako Audiolubka.

Sanwing

#123 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Sanwing » pn 10 wrz 2018, 23:20

Witam.
Super @Kleo, że przeszłaś na jasna stronę mocy ;). Może jeszcze inni nas ukradkiem czytają i się dołączą? 8-)
Zapraszamy do pisania. Tematów u nas dostatek.
Pozdrawiam.

Angel

#124 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Angel » pn 10 wrz 2018, 23:28

Cześć @Kleo. Miło powitać na forum Audiolub "ziomalkę", jak się to mówi w niektórych kręgach. :D
Jeśli jesteś z Kielc, możesz uzupełnić to w swoim profilu wpisując w lokalizacji miejsce swojego zamieszkania.
Czasami to ułatwia pewne sprawy.
Kobiet jest zazwyczaj za mało. Na takich forach jak to, szczególnie. Dlatego tym bardziej się cieszymy.
Rzeczywiście, jak pisze @Simpson, można nas czytać całkiem otwarcie. Można też pisać.
Jak pewnie zauważyłaś forum ma wiele działów. Dotyczą one nie tylko muzyki i sprzętu audio. Ale da się tu podyskutować na praktycznie każdy temat. Wszyscy znajdą coś dla siebie. Jeśli nawet nie, można o tym napisać. Podzielić swoimi przemyśleniami, przedstawić jakąś swoją pasję, zapytać o coś.
Mam nadzieję, że poczujesz się u nas dobrze i zagościsz tu na dłużej. Może na stałe?
Swoją aktywnością, wpisami, dzieleniem się refleksjami budujemy to forum. Buduj je z nami.
Pozdrawiam serdecznie, również z Kielc.

Kleo
Nowicjusz Audiolub

#125 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Kleo » pn 10 wrz 2018, 23:52

Dziękuję za wskazówki, profil dopracuję w niedługim czasie😊 a pasje mam całkiem babskie, także nie będę Was nimi zadręczać, przynajmniej narazie... Dobrej i spokojnej nocy życzę, bardzo tu u Was miło.

Belfer54

#126 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Belfer54 » wt 11 wrz 2018, 07:36

@Kleo ja też Ciebie serdecznie witam.
Wczorajsza pora była dla mnie zbyt późna, chodzę wcześnie spać. :roll: Dlatego czynię to dzisiaj. :D

Awatar użytkownika

Audio Autonomy
Analogowa Branża
Kontakt:

#127 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Audio Autonomy » wt 11 wrz 2018, 09:00

@Kleo - również serdecznie witam na Audiolubie!
Kleo pisze:
pn 10 wrz 2018, 23:52
pasje mam całkiem babskie, także nie będę Was nimi zadręczać, przynajmniej narazie...
Osoby z pasją (lub nawet kilkoma pasjami) są często bardzo inspirujące, więc zachęcam do dzielenia się swoimi zainteresowaniami :D
Pomagamy usłyszeć więcej
facebook.com/AudioAutonomy
audioautonomy.com
Analogowo: produkcja i serwis wzmacniaczy lampowych - renowacja gramofonów - okablowanie na bazie drutów Neotech

Kleo
Nowicjusz Audiolub

#128 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Kleo » śr 12 wrz 2018, 17:18

Jeszcze raz dziękuję za bardzo miłe przyjęcie. Idę przeczesywać forum, na pewno znajdę coś dla siebie ;)

Awatar użytkownika

Frommert
Poszukiwacz Audiolub

#129 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Frommert » czw 03 paź 2019, 17:17

To i ja się przywitam po długiej przewie :)))
Sezon wędkarski powoli się kończy, w październiku ostatnie zawody.
Przepraszam wszystkich za niedobrane połączenia i za brak odpowiedzi na smsy :oops:
Od listopada jestem cały dla Was :)
Abrahamsen V2.0 UP, Chario Constellation Delphinus, głośnikowe Qed Genesis Silver Spiral. DAC: Abrahamsen V6. Interkonekt: Albedo Flat Gold XLR. Transport: HiMedia Q10pro android z Tidal HIFI. Zasilanie: Tomanek TAP8, Yarbo SP-8000PW +Viborg Alloy.

Awatar użytkownika

Sofokles
Poszukiwacz Audiolub

#130 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Sofokles » czw 03 paź 2019, 18:03

Siemasz. Jak kojarzę po niku to trochę Waszych wpisów cytowałem.
Też trochę łowię, ale nie zawodowo, tylko odpoczynkowo, gdyż zbyt dużo pracuje z komputerem. To mnie relaksuje, ale nie mam czym się pochwalić :mrgreen: A Ty z jakimiś wynikami ?
To co piszę na forum audiolub.pl jest moją prywatną opinią. Nie każdy musi się z nią zgodzić, nie każdy musi się z nią niezgodzić.
Polecam tekst o „Wróżbitach w audio”: viewtopic.php?f=5&t=932#p12895

Awatar użytkownika

Audio Autonomy
Analogowa Branża
Kontakt:

#131 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Audio Autonomy » śr 09 paź 2019, 08:19

Czołem @Frommert ;)
Pomagamy usłyszeć więcej
facebook.com/AudioAutonomy
audioautonomy.com
Analogowo: produkcja i serwis wzmacniaczy lampowych - renowacja gramofonów - okablowanie na bazie drutów Neotech

ODPOWIEDZ