Witamy sięWitam serdecznie kolegów.

Zapraszamy do przywitania się na forum audiolub.pl
Awatar użytkownika

Autor tematu
Ho-Lec
Poszukiwacz Audiolub

#1 Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Ho-Lec » pn 11 wrz 2017, 23:26

Panowie naprawdę serdecznie gratuluję wspólnego "dziecka" :D
Wierzę, że projekt okaże się sukcesem, życzę wam wytrwałości a sobie tego aby to forum było wyjątkowe pod względem, wpisów merytorycznych jak i wysokiej kultury uczestników. Natomiast jeśli sam bym dopuścił się grzechu zaniechania lub co gorsza pychy proszę o " korektę postawy życiowej"
Pozdrawiam i do pracy. Jedno zasadnicze pytanie czy można Was polecać?
Tam gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza tam gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą.
Andrzej Sapkowski – Krew elfów

Belfer54

#2 Re: Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Belfer54 » wt 12 wrz 2017, 07:22

Ho-Lec witam Cię serdecznie na naszym forum. :D
Liczymy na to, że forum Audiolub będzie przyjaznym miejscem dla każdego kochającego muzykę i dla pasjonatów sprzętu audio - wideo. Zapewniam Cię, że dołożymy wszelkich starań, aby forum było miejscem dla merytorycznych i kulturalnych wypowiedzi.

Oczywiście jak najbardziej możesz forum polecać i w naszym imieniu zapraszać chętnych do udziału w dyskusjach na jego łamach. :D

Pozdrawiam Marek

Jasny
Początkujący Audiolub

#3 Re: Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Jasny » wt 12 wrz 2017, 07:22

Dziękuję za zaproszenie, witam serdecznie i ja szanownych Audiolubów.

Awatar użytkownika

Simpson
Administrator

#4 Re: Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Simpson » wt 12 wrz 2017, 07:36

Witam Was również serdecznie !
Widzę, że Belfer54 już wszystko napisał, więc na powitaniu poprzestanę ;)

Marcin B.

#5 Re: Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Marcin B. » wt 12 wrz 2017, 09:51

Cześć
Serdecznie pozdrawiam wszystkich Audiolubów! To mój pierwszy post na nowym forum :D

Belfer54

#6 Re: Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Belfer54 » wt 12 wrz 2017, 10:04

Witaj Jasny, Witaj Marcin.
Miło mi Was tu widzieć. Ciesze się i liczę, na to że dobrze będziecie się czuli na forum Audiolub. :D

Awatar użytkownika

Tomasz2017
Nowicjusz Audiolub

#7 Re: Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Tomasz2017 » wt 12 wrz 2017, 11:55

Cześć wszystkim.

To ja Tomasz2017 znany na poprzednim forum jako Majtek2013 (avatar zostawiłem taki sam, żeby było wiadomo o kogo chodzi).

Co do nowego forum: jestem zaskoczony jego bardzo profesjonalnym wyglądem. Czuję, że będzie to najlepsze forum w Polsce. :D

Pozdrawiam,
Tomasz
Tomasz2017, wcześniej znany jako Majtek2013.

grzegorz39
Czeladnik Audiolub

#8 Re: Witam serdecznie kolegów.

Post autor: grzegorz39 » wt 12 wrz 2017, 12:03

Witam wszystkich moderatorów, forumowiczów i gości. Cieszę się, że was tu odnalazłem,a bezskutecznie szukałem od dłuższego czasu na innym forum. Pomyślałem-albo wszyscy wyjechali, albo coś jest nie tak.... :( I kto teraz będzie odpowiadał na moje nie fachowe pytania!!??..Ale to już myślę przeszłość...Przeczytałem oczywiście wszystkie wypowiedzi i artykuły na nowym forum-bardzo ciekawe. Jeszcze raz chciałem podziękować wszystkim doradzającym, a przede wszystkim Jarkowi ( Angel), który swoją cierpliwością i uporem sprowadził mnie na dobrą drogę przy wyborze sprzętu audio. Proszę się tez nastawić, że dalej będę zadawał pytania, które dla Was będą oczywiste, a mnie dopiero wasze odpowiedzi będą otwierały oczy. Pozdrawiam wszystkich gorąco i życzę owocnego rozwoju forum!!!

Awatar użytkownika

Audio Autonomy
Analogowa Branża
Kontakt:

#9 Re: Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Audio Autonomy » wt 12 wrz 2017, 12:58

Witają się wszyscy, więc witam się i ja :D
Miło jest móc, po krótkiej przerwie, znowu pisać wspólnie w jednym miejscu.

Pozdrawiam,
Grzegorz
Pomagamy usłyszeć więcej
facebook.com/AudioAutonomy
audioautonomy.com
Analogowo: produkcja i serwis wzmacniaczy lampowych - renowacja gramofonów - okablowanie na bazie drutów Neotech

Revo

#10 Re: Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Revo » wt 12 wrz 2017, 13:35

Witam wszystkich audiolubów! Ciesze się, że powstaje nowe miejsce dla tych, którzy szukają czegoś więcej, niż ciemne strony w dyskusji o audio. Bo rozmawiać jest o czym i z kim, i to rzetelnie.

Dumnie dołączam do grona tutejszych pasjonatów i do dzieła. Będzie dobrze.

Pozdrawiam bardzo muzycznie.

Krzysiek.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Ho-Lec
Poszukiwacz Audiolub

#11 Re: Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Ho-Lec » wt 12 wrz 2017, 14:20

Cześć @Revo :D może założysz klub Dynaudio acoustics. ? zamierzałęm sam to zrobić ale z przyjemnością oddam palmę pierszeństwa.
Tam gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza tam gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą.
Andrzej Sapkowski – Krew elfów

Sanwing

#12 Re: Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Sanwing » wt 12 wrz 2017, 18:23

Witajcie chłopaki:). Super jest widzieć tyle znajomych awatarów;). Działamy, działamy by forum rosło w siłę, ale przede wszystkim by było naszym wspólnym drugim domem. Jeszcze raz serdecznie witamy.

Angel

#13 Re: Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Angel » wt 12 wrz 2017, 18:50

Cześć Koledzy.
Bardzo miło mi tu jest widzieć Was wszystkich. A mam nadzieję będzie nas więcej.
Forum Audiolub jest na razie bardzo skromne, choć koledzy robią co mogą, aby było o czym poczytać, podyskutować.
Niestety nie ma nic na gotowo. Pewne rzeczy będziemy chcieli wspólnie wypracować. Z Waszą pomocą rzecz jasna.
Będziemy współtworzyć to forum, by było miłym i ciekawym miejscem naszych spotkań.
Pragnę, aby każdy czuł się tu dobrze. Każdy, kto szuka czegoś więcej w muzyce, sprzęcie a przede wszystkim w życiu.
Bo nasza pasja jest przecież częścią życia. Dla jednych bardzo ważna a dla innych mniej. Bo każdy z nas jest inny. I dobrze.
Chciałbym, aby ta różnorodność tylko ubarwiała to forum, nasze spotkania.
Dlatego piszcie śmiało, zakładajcie wątki, dyskutujcie, pytajcie. Nie tylko o muzyce i audio. Ale też właśnie o życiu. Bo o wszystkim będzie tu można porozmawiać. O innych sprawach niż muzyka i sprzęt oczywiście w dziale PUB.
Nie dziwcie się jeśli niektóre wątki będą niemal kopią tych na innym forum. Są naszą własnością intelektualną i mamy prawo, aby wykorzystać tu swoje myśli, spostrzeżenia, wnioski.
Ale na pewno będziemy starali się formułować oryginalne przemyślenia, konkluzje.

Mam taką propozycję. Przynajmniej na początku zwracajmy się do siebie wzajemnie na forum, zgodnie z nickiem a nie po imieniu.
Dlaczego?
By nie onieśmielać nowych kolegów, którzy tu przyjdą i będą chcieli dołączyć do dyskusji. Aby nie sprawiać wrażenia jakiegoś hermetycznego klubu, którym oczywiście nie mamy zamiaru się stać. A wręcz przeciwnie. Pragniemy, by każdy, kto ma coś do powiedzenia (a niemal każdy ma, wierzcie mi), czuł, że nie jest tu ignorowany, osamotniony. Z czasem, gdy będzie nas więcej, forum się rozwinie, okrzepnie, w wątkach klubowych możemy sobie pozwolić na pisanie po imieniu.

Wspólnie budujmy to forum, bo powstało ono dla wszystkich, którzy chcą dzielić się z innymi swoją wiedzą, pasją, wrażliwością. Uczmy się od siebie nawzajem, bo nikt nie wie wszystkiego i nie jest doskonały.
Najważniejsze, że wszyscy będziemy szli w kierunku, który wydaje nam się ważny, który nas absorbuje, interesuje, daje wytchnienie, relaksuje. Cieszę się z naszego spotkania. Pozdrawiam Audiolubnie.

Jarek.

Awatar użytkownika

Ender
Nowicjusz Audiolub

#14 Re: Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Ender » wt 12 wrz 2017, 20:20

Witam Serdecznie!

Jest mi niezmiernie milo uczestniczyć w nowym projekcie - jakim jest to forum. Mam nadzieję miło spędzać czas z Wami, dzielić się posiadaną wiedzą i doświadczeniem, a także czerpać od bardziej zaawansowanych i osłuchanych kolegów forumowych.
Czas w którym odeszliście ze "starego forum", był też bardzo niekorzystny dla mnie. Praca w Niemczech, dużo stresów, nerwów i brak internetu. O całej "hecy" dowiedziałem się w niedzielę 10 września 2017. Napisałem do kolegi @Angela i od niego dostałem zaproszenie na forum. Za co dziękuję.

Mam nadzieję, że to forum będzie inne.
Bez "kwasów", chamstwa, ataków na osoby 3, ośmieszania, wytykania głupich pytań (podobno nie ma głupich pytań).
Może będzie to też moje miejsce, gdzie będę się czuć dobrze. Chciałbym móc mieć zaszczyt razem z Wami to forum współtworzyć.
Poznać lepiej kolegów forumowych w szczególności tych ze "starej gwardii". Może "narodzą" się nowe przyjaźnie? Kto wie? Jestem pełen optymizmu. Otwarty na nowe.

Pozdrawiam i do dzieła!
Ender

Belfer54

#15 Re: Witam serdecznie kolegów.

Post autor: Belfer54 » wt 12 wrz 2017, 20:53

Jeszcze raz witam wszystkich razem i z osobna. Koledzy cieszy, to że jesteście z nami i wspólnie będziemy budowali, tworzyli to forum.
Ender jestem przekonany, że to forum będzie inne. Zresztą to też zależy od nas wszystkich, a szczególnie od obecnie zarejestrowanych, którzy na ten moment tworzą już stara gwardię otrzaskaną w bojach na innym, czy innych forach.

Zatem stara gwardio :D piszcie, udzielajcie się na Forum Audiolub i szerzcie wszem i wobec dobrą nowinę o tym, że Forum ruszyło i czeka na wszystkich bez względu na poziom zaawansowania i wiedzę w zakresie audio - wideo.

Pozdrawiam serdecznie

ODPOWIEDZ