Witamy sięCześć

Zapraszamy do przywitania się na forum audiolub.pl

Autor tematu
Mmarioo
Nowicjusz Audiolub

#1 Cześć

Post autor: Mmarioo » pn 14 lis 2022, 08:49

Hej. Witam wszystkich. Myślę, że trafiłem na ciekawe forum. Chciałbym brać czynny udział tutaj :). Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Angel
Administrator

#2 Cześć

Post autor: Angel » pn 14 lis 2022, 16:29

Cześć @Mmarioo, miło mi Cię powitać na forum Audiolub w imieniu Forumowiczów i administracji.
Piszesz, że chciałbyś brać czynny udział? Chwalebne i heroiczne stwierdzenie. ;) No zobaczymy. Oczywiście jak najbardziej.
Widzę, że zaczynasz od sprzedaży sprzętu audio. Co dalej?
Słuchajcie radiowej Dwójki. Analogowo póki można.

Autor tematu
Mmarioo
Nowicjusz Audiolub

#3 Cześć

Post autor: Mmarioo » pn 14 lis 2022, 20:09

Byłem już na Twoim/ Waszym forum audio voice w miarę aktywny ;) sam doradziles wcześniej Ca A5, map 105 i te tempo właśnie ;) oraz avm. Także dziwię się, że zapomniałeś. Wybaczam

Awatar użytkownika

Angel
Administrator

#4 Cześć

Post autor: Angel » pn 14 lis 2022, 20:32

Kolego. Przez fora, na których działałem przewinęło się sporo ludzi o nicku zbliżonym do Mario z różnymi jego modyfikacjami. Fakt, coś mi ten nick przypominał, ale czy można mieć pewność? Gdybyś posługiwał się jakimś charakterystycznym awatarem (ja obecnego używam już na trzecim forum), to może prędzej.
Tak, że nie gniewaj się, iż nie poznałem. Cieszę się, że Ty, to Ty. Jak widzisz małe fora nie są obecnie zbyt ruchliwe. Duże natomiast czasami aż za bardzo, choć na niektórych bardziej udziela się branża i kilku stałych użytkowników.
Co do sprzętu. Sprzedajesz, więc chyba chcesz iść dalej. Ciekawe, czy w podobnym kierunku jak wcześniej, czy też gust Ci się nieco zmienił?
Lecz pewnie będzie jeszcze okazja do podyskutowania o tym. Celujesz widzę w klasę D? No, bacz byś nie zamienił siekierki na kijek.
Tak na marginesie, to ciężko obecnie coś sprzedać w uczciwej cenie. Ludzie chcieli by kupić za 1/3 a nawet 1/4 ceny nowego urządzenia.
Oczywiście rozumiem, bo sam chcę coś sprzedać, by później coś innego kupić.
Słuchajcie radiowej Dwójki. Analogowo póki można.

Autor tematu
Mmarioo
Nowicjusz Audiolub

#5 Cześć

Post autor: Mmarioo » pn 14 lis 2022, 21:13

Właśnie uwielbiam te małe fora jak i małe składy muzyczne. Chciałbym wpasować się z dac/Amp plus końcówka mocy na hypex razem z kolumnami które mają zupełnie inna budowę niż AP. Celuje w coś z dużym niskotonowym lub linia transmisyjna.

ODPOWIEDZ