Oddam za darmo innemu AudiolubowiPłyty cz.II

Awatar użytkownika

Tomasz
Poszukiwacz Audiolub

#16 Płyty cz.II

Post autor: Tomasz » ndz 21 sty 2018, 20:50

Drogi panie detektywie @Miles !! A co takiego popełnił niejaki ender, że wywołuje, aż takie emocje u Ciebie?

Czytam dużo, może za dużo :D i czasem przyklejają się do mnie różne zwroty :D
No widzisz czyli mam bratnią duszę :D
Co do sprzętu to rzeczywiście - przyznam się POPEŁNIŁEM PLAGIAT!
Ale czy to jest coś złego? Jeżeli tak - to przepraszam. Uznałem, skoro komuś zagrało dobrze, to dlaczego nie spróbować?
Bardzo przepraszam, wszystkich, że jestem taki beznadziejny!!
Tomasz pisze:
ndz 14 sty 2018, 13:58
Zestaw skompletowany. Dużo czytałem opinii użytkowników Audiolaba co z czym zestawiali.
Była to przemyślana decyzja co do doboru poszczególnych elementów toru.

Audiolaba testowałem z Tanoy M3 i tu było mi trochę za jasno.
Zastosowałem Przewody Atmos In-Akustika co nieco złagodziło górę pasmo i otworzyło środek. Oczywiście używane :D.
Z uwagi na dość drogie kolumny Dynaudio - zastosowałem tani zamiennik o podobnej charakterystyce grania.
Wybór padł na Phonara serię laser 250. Podpierałem się opiniami użytkowników z innych for. I nie zawiodłem się.

Czy coś jeszcze mam wyjaśnić?

Pozdrawiam
Tomasz

PS. Co do słowa SAX - jest ono dopuszczalne w języku polskim. Jeżeli popełniłem przestępstwo używając tego słowa - to najmocniej przepraszam :). W kręgach muzycznych mówi się że ktoś gra na Saksie a o perkusji że na bębnach. No i rozwiązywanie krzyżówek też robi swoje. :D :D :D :D :D
Ostatnio zmieniony ndz 21 sty 2018, 21:15 przez Tomasz, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika

Miles
Administrator

#17 Płyty cz.II

Post autor: Miles » ndz 21 sty 2018, 21:09

Tomasz pisze:
ndz 21 sty 2018, 20:50
Drogi panie detektywie @Miles !! A co takiego popełnił niejaki ender, że wywołuje, aż takie emocje u Ciebie?

Czytam dużo, może za dużo :D i czasem przyklejają się do mnie różne zwroty :D
No widzisz czyli mam bratnią duszę :D
Co do sprzętu to rzeczywiście - przyznam się POPEŁNIŁEM PLAGIAT!
Ale czy to jest coś złego? Jeżeli tak - to przepraszam. Uznałem, skoro komuś zagrało dobrze, to dlaczego nie spróbować?
Bardzo przepraszam, wszystkich, że jestem taki beznadziejny!!

Czy coś jeszcze mam wyjaśnić?

Pozdrawiam
Tomasz
Kolego Tomasz, na wstępie zaznaczę, że nicki innych forumowiczów zaczynamy wielką literą, a więc piszmy proszę Ender, z szacunkiem.

Otóż specjalnych emocji u mnie ten kolega nie wzbudza. Nie wiem nawet skąd taki pomysł. Owszem, znamy się ze świata wirtualnego, z dwóch forów internetowych, stąd skojarzenie jego sprzętu z Twoim. A że zbieg okoliczności to nie lada, podzieliłem się tą obserwacją na forum. Jako ciekawostką.

Słowo "plagiat" w budowaniu systemów chyba nie funkcjonuje - sam korzystam chętnie z rozwiązań stosowanych przez kolegów z forum. Nie widzę w tym nic złego.

No i bardzo proszę Cię nie pisz, że jesteś beznadziejny, bo to bardzo przykre i niepotrzebne. Miło mi się z Tobą dyskutuje na tym forum, złożyłeś fajny system za relatywnie niewielkie pieniądze czego Ci gratulowałem w Twoim wątku, liczę więc, że nadal będzie nam się sympatycznie dyskutować.

No a z bratniej duszy tylko się cieszyć :D . Ja Ci powiem że też mam na tym forum kolegów, z którymi rozumiem się bez słów i jest to niesamowite przeżycie! ;)

Do zobaczenia w innych wątkach,

Miles
"Zero polityki. Zero reklam. Za to starannie wyselekcjonowana muzyka i towarzyszące jej mądre słowo." :

https://patronite.pl/rockserwisfm

Autor tematu
Belfer54

#18 Płyty cz.II

Post autor: Belfer54 » wt 23 sty 2018, 10:19

Wracając do tematu.
@Rega jesteś Wielki i cieszyć się należy, że mamy takich Forumowiczów na forum Audiolub. :D
Pozdrawaim :)

Awatar użytkownika

Simpson
Administrator

#19 Płyty cz.II

Post autor: Simpson » wt 23 sty 2018, 16:58

Zgadzam się w 100% z @Belfer54. Gest niesamowity.

Autor tematu
Rega

#20 Płyty cz.II

Post autor: Rega » wt 23 sty 2018, 20:01

Szanowni koledzy!
Dziękuję , ale uważam, że nie ma w tym nic nadzwyczajnego.
Będzie jeszcze Płyty cz III :D . Ale to dopiero w czasie mojej następnej bytności w domu w Polsce. Myślę, że chyba w maju. A może nie tylko płyty. Na chwile obecną mam do oddania Laser disc Pioneer CLD 950. Sprawny. Taki cudak, ale jeśli ktoś nie ma CD to na chwile może mu go zastąpić.
Pozdrawiam już z Danii.

Autor tematu
Belfer54

#21 Płyty cz.II

Post autor: Belfer54 » wt 23 sty 2018, 21:17

@Rega Drogi Kolego pozdrawiam. czekamy na Twój powrót. Mam nadzieję, że będziesz pojawiał się na forum. Liczę na to. :|

ODPOWIEDZ