Informacje od Administracji i Moderacji1 Międzynarodowy Konkurs Chopinowski na Instrumentach Historycznych 2-14.09.2018. Warszawa. Pozycja w Google.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Angel
Administrator - Niewidoczni Akademicy

#1 1 Międzynarodowy Konkurs Chopinowski na Instrumentach Historycznych 2-14.09.2018. Warszawa. Pozycja w Google.

Post autor: Angel » czw 13 wrz 2018, 01:13

Czołem Koleżanki i Koledzy. Drodzy Audiolubowie. Wpisałem dziś w Google hasło "1 Międzynarodowy Konkurs Chopinowski na Instrumentach Historycznych 2-14.09.2018. Warszawa".
Jesteśmy tam na szóstej pozycji. Dzięki @Miles za założenie ciekawego tematu. Oby więcej takich.
Mam prośbę do koleżanek i kolegów. Piszmy w tym temacie. Ciekaw jestem, czy możemy zdobyć jeszcze wyższą "lokatę".
Tak dla czystego sportu i satysfakcji. Nie widzę tam żadnego wątku któregoś z większych czy jak sądzą o sobie, lepszych forów.
Ale niektórzy wolą się kłócić, tarzać we własnym błotku, niż napisać coś, co może "zbudować" ich forum, ich reputację.
Do tego potrzebna jest jednak szersza świadomość, jakaś idea.
Po amerykańsku więc się chwalę. A co? Dobra nasza. Forum Audiolub górą. 8-)
Pamiętacie może poprzedni, czyli XVII Konkurs Chopinowski? Pisaliśmy o nim jeszcze na innym forum.
Tam uplasowaliśmy się w Google na jeszcze lepszej pozycji. W tym roku niestety nic nie widać. Nie ma kto o tym pisać, dyskutować.
Kolejny dowód na to kto był solą (niestety także w oku pewnej pani :lol: ) "Ziemi Czarnej" :idea:
Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych Audiolubów i sympatyków naszego forum.
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Ernest Hemingway

ODPOWIEDZ