• Administrator
  •  
    Nowe logo na forum audiolub.pl. Ktoś ma pomysł ?????

Szczegóły tu: Nowe logo

Komentarze i sugestiePrzeprosiny za incydent z dnia 11.02.2018 r.

Zagadnienia dotyczące funkcjonowania forum.

Autor tematu
Kraft

#1 Przeprosiny za incydent z dnia 11.02.2018 r.

Post autor: Kraft » pt 16 lut 2018, 19:24

W związku z poruszeniem jakie wywołał mój wpis dotyczący problemu akustyki pomieszczeń, w którym tak niefortunnie użyłem informacji zaczerpniętych z Waszego forum, chcę jak najszczerzej przeprosić wszystkich użytkowników forum audiolub.pl. Jak już wyjaśniałem na forum audio.com.pl, użycie akurat tych informacji nie miało absolutnie na celu dyskredytowania Waszego forum. Zupełnie przypadkowo dostarczyliście mi koledzy materiału do porównań, gdyż zamieszczaliście w opisach swoich systemów jednocześnie i zdjęcia, i informację o okablowaniu. O ile w internecie można znaleźć mnóstwo zdjęć pokazujących ustawienie kolumn w pomieszczeniach, to rzadko zdarza się żeby towarzyszyła im informacja o zastosowanych równocześnie kablach. Tylko z tego powodu dla opisu zjawiska, które chciałem zaprezentować posłużyłem się Waszymi materiałami (przy okazji tak bardzo uchybiając zasadom). Pragnę podkreślić, że nie chodziło o konkretne systemy, ani konkretne forum. Chciałem tylko zwrócić uwagę na problem, który moim zdaniem jest uniwersalny. Jeszcze raz bardzo przepraszam i proszę o wybaczenie. Życzę powodzenia w dalszym rozwijaniu Waszych pasji.

Z poważaniem
Kraft

ODPOWIEDZ