Komentarze i sugestieReklama forum audiolub.pl i pozycjonowanie w google.

Zagadnienia dotyczące funkcjonowania forum.

Autor tematu
wpszoniak

#31 Re: Reklama forum audiolub.pl i pozycjonowanie w google.

Post autor: wpszoniak » pn 02 paź 2017, 13:52

Moi drodzy... Ja zrobiłem dziś tak jak na fotce (nie wiem dlaczego wcześniej nie przyszło mi do głowy?)
Załączniki
przechwytywanie_audioluba.PNG

Autor tematu
Angel

#32 Re: Reklama forum audiolub.pl i pozycjonowanie w google.

Post autor: Angel » pn 02 paź 2017, 19:27

No świetne bez dwóch zdań. A tak w ogóle, to wielkie podziękowania za to. Najgenialniejsze pomysły są zazwyczaj najprostsze :D
Na pewno na tym nikt nie straci a tylko może zyskać. Co? Choćby obszerniejszą wiedzę, ciekawe spojrzenie na wiele tematów, nowe znajomości.

Tak sobie pomyślałem, czy zbieżność Twojego imienia i nazwiska z bardzo znanym aktorem pomaga Ci w pozycjonowaniu bloga, czy też nie ma większego znaczenia?

Autor tematu
wpszoniak

#33 Re: Reklama forum audiolub.pl i pozycjonowanie w google.

Post autor: wpszoniak » pn 02 paź 2017, 19:41

Wiesz co... Raczej przeszkadza, ale nie zważam na to bo kto zechce to i tak trafi... Nawet tacy co to niby nie chcą, a już parę razy "włazili"-
http://audiocafe.pl/dyskusje/snake-oil- ... o-roku/40/
Albo:
http://audiomaniacy.pl/index.php?topic= ... Btopicseen

Hi hi hi.... Hu hu hu....

Autor tematu
Belfer54

#34 Re: Reklama forum audiolub.pl i pozycjonowanie w google.

Post autor: Belfer54 » pn 02 paź 2017, 20:04

Wojtku wielkie dzięki.
Uchylę rąbka tajemnicy jeśli napiszę, że wielką pomoc niesie nam Kolega Note, z którym jest na bieżąco w kontakcie nasz Webmaster Administrator Simpson.

Autor tematu
wpszoniak

#35 Re: Reklama forum audiolub.pl i pozycjonowanie w google.

Post autor: wpszoniak » pn 02 paź 2017, 20:06

Note... Dzięki Ci kologo!

Autor tematu
Angel

#36 Re: Reklama forum audiolub.pl i pozycjonowanie w google.

Post autor: Angel » pn 02 paź 2017, 20:37

Wielkie dzięki dla kolegi Note. Prawdopodobnie Twoje działania przyczynią się do dużo szybszego pozycjonowania tego forum. Mam nadzieję, że nie zaniedbaliśmy za bardzo pewnych spraw do tej pory. Ale świetnie, że to forum choć małe, ma tak fajnych i chętnych do pomocy forumowiczów.

Wpszoniak a jedno z tamtych forów chwali się na stronie głównej sloganem "Przyjazne forum audio". Dla mnie już w tym momencie są niewiarygodni. Jeśli to są przyjazne wpisy, cieszę się, że nie trafiłem na tamto forum. Nasze jest niezależne. A czy przyjazne? Sam każdy zdoła ocenić.
Pozdrawiam Was serdecznie.

Autor tematu
wpszoniak

#37 Re: Reklama forum audiolub.pl i pozycjonowanie w google.

Post autor: wpszoniak » pn 02 paź 2017, 20:43

Taaaa.... Bzdurne to hasło rzeczywiście. Przyjaźń ma być userów do adminów ale bez wzajemności. A obu nacji do tych tylko co nie słyszą zbyt wiele...
Ostatnio zmieniony pn 02 paź 2017, 21:26 przez wpszoniak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Simpson
Administrator

#38 Re: Reklama forum audiolub.pl i pozycjonowanie w google.

Post autor: Simpson » pn 02 paź 2017, 20:45

Ja uchylę więcej Belfer54 ;)

Note to ekspert w tej dziedzinie, jestem ogromnie wdzięczny za to co dzisiaj uczynił Note. Wskazówki jakie otrzymałem przyczyniły się (mam nadzieję) do tego, że pozycjonowanie ruszy. Note sprawdził stronę zewnętrznie, dzięki niemu stworzyłem dynamiczną mapę strony, Google już to ma u siebie. Udało się także zrobić przekierowanie domen. Note to sprawdził i oznajmił, że jest dobrze. Wielka zasługa kolegi Note, za co My wszyscy jesteśmy wdzięczni i zachowamy w pamięci.

Belfer54, nie nazywaj mnie webmasterem, gdyż nim nie jestem. Staram się jedynie jak mogę, aby to nasze (wszystkich użytkowników) forum od strony technicznej funkcjonowało i dawało nam możliwość dzielenia się doświadczeniami.

Także wszelkie sugestie i podpowiedzi będą mile widziane. Panowie i Panie, to forum nas wszystkich i możemy je wspólnie kształtować, tak od strony merytorycznej jak i technicznej. Jesteśmy niezależni i tak pozostanie !
Jeszcze raz wielkie słowa uznania dla Note.

...oczywiście grzechem jest nie wspomnieć o Wojtku i Jego zaangażowaniu. Wojciechu, Tobie również wielkie słowa uznania za to co robisz !!!!

Autor tematu
wpszoniak

#39 Re: Reklama forum audiolub.pl i pozycjonowanie w google.

Post autor: wpszoniak » pn 02 paź 2017, 21:35

Wiecie co.... Robię tylko tyle ile mi intuicja podpowiada, ale czy te działania są skuteczne to już inna kwestia. Nie jest proste wpisywać linki do tzw grup facebookowych (np audiofilskich gdzie próbowałem), bo usuwają od razu, albo trochę później.... Pilnują by konkurencji łatwo nie było. Na innych forach też nie tolerują chyba....

Awatar użytkownika

Note
Poszukiwacz Audiolub

#40 Re: Reklama forum audiolub.pl i pozycjonowanie w google.

Post autor: Note » pn 02 paź 2017, 22:47

Panowie , dziękuję za tak miłe i ciepłe słowa, które w dużej mierze należą się koledze Simpson za to, że naprawdę ten temat informatyki tak wspaniale ogarnia. Póki co na pewne czynniki nie mamy teraz wpływu więc miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z naszymi myślami.

Autor tematu
Belfer54

#41 Re: Reklama forum audiolub.pl i pozycjonowanie w google.

Post autor: Belfer54 » wt 03 paź 2017, 08:54

Note - Krzysztofie, ja osobiście Tobie dziękuję, że udzieliłeś nam pomocy. To jest duża sprawa.

Powtórzę się - jednak podziękowań nigdy nie za mało - Dziękujemy Wam Koledzy Wpszoniak i Note. :)

Awatar użytkownika

Simpson
Administrator

#42 Re: Reklama forum audiolub.pl i pozycjonowanie w google.

Post autor: Simpson » wt 03 paź 2017, 21:19

I kolejna porcja podziękowań dla Note.
Dzięki właśnie koledze Google[bot] nie stoi na forum przy drzwiach wejściowych, zaś biega po całym portalu.
Ale będziemy się odwdzięczać....
Dziękujemy kolego, co fachowiec to fachowiec.

maggie
Nowicjusz Audiolub

#43 Reklama forum audiolub.pl i pozycjonowanie w google.

Post autor: maggie » czw 05 mar 2020, 18:52

Sposobów na poprawienie pozycji strony w wyszukiwarce jest znacznie więcej, wpszoniak miał dobry trop, linki też są ważne :) Ale nie tylko. Działań SEO jest znacznie więcej. O pozycjonowaniu stron przydatne informacje znajdują się na blogu bizzit.eu/blog . Może komuś przydadzą się jeszcze te wskazówki.

Awatar użytkownika

Sofokles
Czeladnik Audiolub

#44 Reklama forum audiolub.pl i pozycjonowanie w google.

Post autor: Sofokles » pt 06 mar 2020, 19:23

Jak znalazłeś ten portal, żeby umieścić słabo ukryty podtekst ku reklamie i naciągnięciu na usługi to chyba nie jest tak źle. Znam tą branżę bardzo dobrze, tak więc widząc taki paszkwil- niby to ku pomocy, podpowiedzi, a cel znany - brzydzę się. A fuuu. Wstyd tak szukać klienteli.
To co piszę na forum audiolub.pl jest moją prywatną opinią. Nie każdy musi się z nią zgodzić, nie każdy musi się z nią niezgodzić.

Polecam tekst o „Wróżbitach w audio”: viewtopic.php?f=5&t=932#p12895

ODPOWIEDZ