Komentarze i sugestieOszczerstwa przez PW z innego forum.

Zagadnienia dotyczące funkcjonowania forum.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Simpson
Administrator

#1 Oszczerstwa przez PW z innego forum.

Post autor: Simpson » czw 17 sty 2019, 08:56

W ostatnim czasie mamy problem z pewną rozgoryczoną grupą byłych administratorów, którzy opuścili to forum (przypomnę- z własnej woli, posiadam własnoręcznie podpisane rezygnacje każdego z nich).

Ja gdy wychodzę skądkolwiek, trzaskając drzwiami, to nie wracam drugi raz w to miejsce, jednakże niektórzy widocznie zbyt wcześnie trzasnęli, lub sądzą, że chyba niepotrzebnie, bo wciąż tu wracają mącić.

Niedawno mieliśmy "Jarka" w odsłonie @Piotruś Pan , obecnie mamy "Jarka" w odsłonie @Pepe . Czy może Pepe w odsłonie @Piotruś Pan jako "Jarek" ? Sam już nie wiem.

Wiem, że Ci właśnie osobnicy czytają Nasze forum dokładniej niż swoje, to proszę przeczytajcie ze zrozumieniem:

Jeśli ktoś z Was nie rozumie poczynań administracji i uważa, że administracja działa niezgodnie z regulaminem, że Was oszukano itp. to proszę napisać oficjalne pytania na PW do mnie (można skorzystać ze strony kontaktowej), a dokładnie wytłumaczę, dlaczego obecna administracja może linki wymoderować oraz działać tak, jak działa. Także proszę o pytania oficjalnie, albo proszę dochodzić praw na drodze sądowej.

Na szybko odniosę się do tylko kilku kwestii poruszanych w mailu przez "Jarka" jako @Pepe :

Ja z @Miles nie pozbawiliśmy nikogo praw administracyjnych nagle i bezprawnie. Było to zgodne z umowami i prawem (oczywiście dysponuję archiwum).

Nikt z Olsztyna żadnej sztamy nie przybił z administracją. Ja zapraszam do siebie każdego chętnego (co można często znaleźć - szczególnie w wątku o absorberze) . To, że część użytkowników jest z Olsztyna to ułatwia spotkania, chyba logiczne ???? Zapewniam, że każdy użytkownik jest u mnie mile widziany i każdego zapraszam i zapraszałem, gdy ktoś będzie w okolicach Olsztyna.

Proszę także nas w PW nie dyskredytować, bo wiele tam kłamstw i manipulacji.

@Pepe ("Jarek") piszesz też tak:
Informacje na pewne tematy mam przyznaję się od znajomych założycieli tamtego forum. Nie powiem od kogo.
Nie musisz mówić od kogo, bo ja dobrze wiem, kto Tobie podsyła tekst i skąd (wiem też jakim nikiem posługujesz się tam i tu się posługiwałeś).

Na koniec Twoje stwierdzenie @Pepe ("Jarek"):
Miałem już nic więcej nie pisać
... i jak w to można uwierzyć ?

Także dotrzymaj słowa i nic już tutaj nie pisz. Uszanuj użytkowników Audioluba, bo chyba wszystkich (przynajmniej większość) guzik obchodzą Wasze bolączki i rozgoryczenie.

Także administracja przeprasza użytkowników, że muszą uczestniczyć w tej żenadzie, którą nam fundują "Koledzy".

Awatar użytkownika

Ho-Lec
Poszukiwacz Audiolub

#2 Oszczerstwa przez PW z innego forum.

Post autor: Ho-Lec » pt 18 sty 2019, 11:47

Jeśli to prawda że Angel ukrywa się pod tymi aliasmi to dla mnie jest koniec.

dostałem taką wiadomość:

"Moje informacje przeznaczone są oczywiście dla osób dociekliwych, inteligentnych, jakimi na pewno jesteście Drodzy Userzy."

zapytam go osobiścice czy ostatnie konto @Pepe jest aktywne ?

Już wiem że nie
Tam gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza tam gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą.
Andrzej Sapkowski – Krew elfów

ODPOWIEDZ