ZamienięZamienię czasowo lub na stałe DAC

Awatar użytkownika

Autor tematu
Ho-Lec
Poszukiwacz Audiolub

#1 Zamienię czasowo lub na stałe DAC

Post autor: Ho-Lec » śr 13 wrz 2017, 21:25

Witam serdecznie, postanowiłem zamieścić to ogłoszenie gdyż może ktoś, ma podobne myśli kołaczące się po głowie :)
Cały czas szukam nowego brzmienia które przez chwile będzie tym najlepszym. I pomyślałem sobie że może czas na nowy DAC , z tąd moje pytanie czy byłby ktoś chętny na wymianę 1-2 miesiące lub permanentną jeśli podejdź nam urządzenia.
Mój przetwornik to Rega Dac 2 letni w stanie idealnym.
Mam na myśli wymianę sprzętu na podobnym poziome cenowo/jakościowym.
Co mogę powiedzieć o tym przetworniku, oczywiscie wszystko zależy od reszty tory ale, mogę powiedzieć : jest dynamiczny naprawdę potrafi "kopnąć" test: http://www.highfidelity.pl/@main-859&lang= jeśli znajdzie się chetny detale omówimy na pw.
Pozdrawiam
Tam gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza tam gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą.
Andrzej Sapkowski – Krew elfów

Awatar użytkownika

Autor tematu
Ho-Lec
Poszukiwacz Audiolub

#2 Zamienię czasowo lub na stałe DAC

Post autor: Ho-Lec » pn 30 paź 2017, 16:05

Sprawa jak najbardziej aktualna :)
Tam gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza tam gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą.
Andrzej Sapkowski – Krew elfów

fido920
Nowicjusz Audiolub

#3 Zamienię czasowo lub na stałe DAC

Post autor: fido920 » ndz 18 mar 2018, 11:13

Dzień dobry.
Czy wersja Rega DAC to nowsza wersja dac-r z pilotem i 3 filtrami? Jeśli tak to jestem zainteresowany ale kupnem. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ