• Administrator
  •  
    Szanowni Forumowicze. W dziale PUB został utworzony nowy wątek forumowy - Oddział Zamknięty. O co chodzi, proszę przeczytajcie wstępniak, czyli pierwszy tam post. Życzymy miłej zabawy.

Wątek jest dostępny i widoczny po zalogowaniu się na Forum.

ZamienięZamienię stolik audio - Ostoja

Awatar użytkownika

Autor tematu
Belfer54
Administrator - Niewidoczni Akademicy

#1 Zamienię stolik audio - Ostoja

Post autor: Belfer54 » śr 11 kwie 2018, 08:41

Zamienię stolik Ostoja T2, kolor czarny, 5 pólek szklanych, ciemne – brąz, na stolik o ok. 30cm niższy, o podobnej szerokości i głębokości, z 4 półkami.
Wysokość stolika Ostoja 98cm, szerokość całkowita 60cm, głębokość całkowita 49cm, szerokość użytkowa 50cm, głębokość użytkowa 42cm. Półki regulowane, średni odstęp 19cm. Początek pierwszej półki 12cm. Stan stolika dobry.
Oferty z Warszawy lub okolic.
Nie mam prawa robić ani mówić czegokolwiek, co pomniejsza człowieka w jego własnych oczach. Liczy się nie to, co ja myślę o nim, lecz to, co on myśli o sobie samym. Uwłaczanie godności człowieka jest przestępstwem. (Antoine de Saint-Exupéry)

Awatar użytkownika

Autor tematu
Belfer54
Administrator - Niewidoczni Akademicy

#2 Zamienię stolik audio - Ostoja

Post autor: Belfer54 » czw 26 kwie 2018, 06:42

Ogłoszenie nieaktualne.
Nie mam prawa robić ani mówić czegokolwiek, co pomniejsza człowieka w jego własnych oczach. Liczy się nie to, co ja myślę o nim, lecz to, co on myśli o sobie samym. Uwłaczanie godności człowieka jest przestępstwem. (Antoine de Saint-Exupéry)

ODPOWIEDZ