PUB czyli forumowe pogawędkiAudiolubów obrazki- czyli ciekawe zdjęcia i grafiki związane z szerokorozumianym tematem "audio"

Dyskusje około audio i nie związane z audio.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Audio Autonomy
Analogowa Branża
Kontakt:

#1 Audiolubów obrazki- czyli ciekawe zdjęcia i grafiki związane z szerokorozumianym tematem "audio"

Post autor: Audio Autonomy » pt 13 paź 2017, 15:00

Nie wiem czy temat się przyjmie, ale myślę, że warto spróbować. Niech to będzie miejsce, w którym będziemy się dzielić zdjęciami, grafikami, materiałami reklamowymi, itp. związanymi ze sprzętem audio i muzyką. Może to być cokolwiek co przykuje nasza uwagę. Może być zabawnie i śmiesznie, a może też być śmiertelnie poważnie. Wszystko zależy od Nas :)
Na początek coś co mnie zaciekawiło. Zdjęcie pokazujące dwie ciężarówki transportujące ogromne horny. Przyznam, że tak dużych chyba jeszcze nie widziałem...
Załączniki
horn Japan.jpg
Pomagamy usłyszeć więcej
facebook.com/AudioAutonomy
audioautonomy.com
Analogowo: produkcja i serwis wzmacniaczy lampowych - renowacja gramofonów - okablowanie

Awatar użytkownika

Angel
Administrator

#2 Re: Audiolubów obrazki- czyli ciekawe zdjęcia i grafiki związane z szerokorozumianym tematem "audio"

Post autor: Angel » pt 13 paź 2017, 16:18

Sądzę, że się przyjmie i będzie często odwiedzany. Proponuję, aby każdy wpis zawierał jakieś zdjęcie, rysunek czy jakiś inny załącznik.
@Audio Autonomy, te tubiszcza, to główne składowe super zestawu. Tylko co je napędzi?
A ja wklejam taki rysunek, który trochę śmieje się z naszej pasji, ale w sposób sympatyczny.
Załączniki
kosmita.gif

Awatar użytkownika

Autor tematu
Audio Autonomy
Analogowa Branża
Kontakt:

#3 Re: Audiolubów obrazki- czyli ciekawe zdjęcia i grafiki związane z szerokorozumianym tematem "audio"

Post autor: Audio Autonomy » pt 13 paź 2017, 16:55

Angel pisze:
pt 13 paź 2017, 16:18
Tylko co je napędzi?
Jak to co? Te ciężarówki je napędzają :lol:
Pomagamy usłyszeć więcej
audioautonomy.com
Analogowo: produkcja i serwis wzmacniaczy lampowych - renowacja gramofonów - okablowanie

Awatar użytkownika

Angel
Administrator

#4 Re: Audiolubów obrazki- czyli ciekawe zdjęcia i grafiki związane z szerokorozumianym tematem "audio"

Post autor: Angel » pt 13 paź 2017, 21:57

Faktycznie ciężarówki nieźle je napędzą. To pewnie Kim Dzong Un buduje najlepszy hi-endowy system na świecie. Bo on wszystko ma najlepsze.

A ja pokażę Wam moi drodzy jeszcze ciekawy, kamienny przedwzmacniacz słuchawkowy. Zdjęcia z jakiejś dawnej aukcji na Allegro.
Było napisane przedsionek hi-endu. Ale wzorniczo, to moim zdaniem h-e całą gębą 8-)
Załączniki
WZMACNIACZ SŁUCHAWKOWY...PRZEDSIONEK HI-ENDu.jpg
WZMACNIACZ SŁUCHAWKOWY...PRZEDSIONEK HI-ENDu  b.jpg

Awatar użytkownika

Autor tematu
Audio Autonomy
Analogowa Branża
Kontakt:

#5 Re: Audiolubów obrazki- czyli ciekawe zdjęcia i grafiki związane z szerokorozumianym tematem "audio"

Post autor: Audio Autonomy » pn 16 paź 2017, 08:31

@Angel, niesamowite wzornictwo! Przedsionek do hi-endu i do piekła jednocześnie :)

A poniżej zabawna rada na początek tygodnia...
Załączniki
Sinnickson7.JPG
Pomagamy usłyszeć więcej
audioautonomy.com

Awatar użytkownika

Melepeta
Początkujący Audiolub

#6 Re: Audiolubów obrazki- czyli ciekawe zdjęcia i grafiki związane z szerokorozumianym tematem "audio"

Post autor: Melepeta » pn 16 paź 2017, 21:49

Kilka ciekawych zdjęć.
Załączniki
tuba.png
Kolumny okrągłe.jpg
Kolumna monolityczna.png
Sprzęt jest dla muzyki. Nie odwrotnie.

Awatar użytkownika

Angel
Administrator

#7 Re: Audiolubów obrazki- czyli ciekawe zdjęcia i grafiki związane z szerokorozumianym tematem "audio"

Post autor: Angel » wt 17 paź 2017, 02:47

No to mam jeszcze coś. Sprzęt bardzo stylowy, lampowy, innowacyjny 8-)
Załączniki
Wzmacniacz lampowy STARE SKRZYPCE b.jpg
Wzmacniacz lampowy STARE SKRZYPCE c.jpg

Awatar użytkownika

Autor tematu
Audio Autonomy
Analogowa Branża
Kontakt:

#8 Re: Audiolubów obrazki- czyli ciekawe zdjęcia i grafiki związane z szerokorozumianym tematem "audio"

Post autor: Audio Autonomy » wt 17 paź 2017, 11:26

@Melepeta, w hornie z Twojego pierwszego zdjęcia są nawet poduszki... a co powiesz na takie "urządzenie się"? :D
Załączniki
Image-B3E976ECE9A611D8.jpg
Pomagamy usłyszeć więcej
audioautonomy.com

Awatar użytkownika

Ho-Lec
Poszukiwacz Audiolub

#9 Audiolubów obrazki- czyli ciekawe zdjęcia i grafiki związane z szerokorozumianym tematem "audio"

Post autor: Ho-Lec » śr 18 paź 2017, 12:00

Ja trochę z innej strony, może to pomysł na nowego avatara dla @JanSebastian :)
Załączniki
ill be Bach.jpg
Tam gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza tam gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą.
Andrzej Sapkowski – Krew elfów

Awatar użytkownika

Angel
Administrator

#10 Audiolubów obrazki- czyli ciekawe zdjęcia i grafiki związane z szerokorozumianym tematem "audio"

Post autor: Angel » wt 24 paź 2017, 02:07

Tak w socjalistycznej Polsce, w epoce "wielkiej płyty" wyglądał sprzęt audio. ;)
Załączniki
Betonowy sprzęt.jpg

zetbegie

#11 Audiolubów obrazki- czyli ciekawe zdjęcia i grafiki związane z szerokorozumianym tematem "audio"

Post autor: zetbegie » wt 24 paź 2017, 15:43

@Angel świetne, bardzo dobrze oddaje ducha tamtych (minionych na szczęście) czasów.

No to ja coś od siebie. Do popełnienia tego obrazka zainspirował mnie nadruk na koszulce, którą widziałem na targowisku w Pizzie.

Pozdrawiam
Załączniki
WP_20161205_19_16_34_Pro.jpg

zetbegie

#12 Audiolubów obrazki- czyli ciekawe zdjęcia i grafiki związane z szerokorozumianym tematem "audio"

Post autor: zetbegie » wt 24 paź 2017, 15:48

No nie wiem dlaczego jest w poziomie, u mnie na wyświetlany jest normalnie.

Belfer54

#13 Audiolubów obrazki- czyli ciekawe zdjęcia i grafiki związane z szerokorozumianym tematem "audio"

Post autor: Belfer54 » wt 24 paź 2017, 17:47

Po kliknięciu w zdjęcie ustawia się ono w pionie. Zatem wszystko w porządku. :)

Awatar użytkownika

Angel
Administrator

#14 Audiolubów obrazki- czyli ciekawe zdjęcia i grafiki związane z szerokorozumianym tematem "audio"

Post autor: Angel » czw 02 lis 2017, 22:35

@zetbegie, to naprawdę Ty rysowałeś? Gratuluję talentu.

A ja pokażę Wam małe, wielkie wzmacniacze. Robione przez Chińczyków dla Japończyków, którzy mają w domach coraz mniej miejsca.
Załączniki
Douk-Audio-6J1-Vacuum-Tube-Headphone-Amplifier-HiFi-_1.jpg
Douk-Audio-Mini-Stereo-Class-A-Vacuum-Tube.jpg
Douk-Audio-Mini-Stereo-Vacuum-Tube-Amp-Headphone.jpg

zetbegie

#15 Audiolubów obrazki- czyli ciekawe zdjęcia i grafiki związane z szerokorozumianym tematem "audio"

Post autor: zetbegie » pt 03 lis 2017, 23:00

@Angel podobają mi się te wzmacniaczątka, kolumny mogę sobie wyobrazić, podstawkowe również (na zapałkach), nawet kabelki ale z bezpieczniczkami to sobie nawet @wpszoniak nie poradzi :D.

ODPOWIEDZ