PUB czyli forumowe pogawędkiŚwiąteczne Życzenia

Dyskusje około audio i nie związane z audio.
Awatar użytkownika

Adam Vox
Branża
Kontakt:

#16 Świąteczne Życzenia

Post autor: Adam Vox » sob 23 gru 2017, 21:20

Witam wszystkich,

dodajmy również pewne życzenia.
Na początku chcielibyśmy życzyć wszystkim AudioLub'om miłego Bożego Narodzenia, ciesząc się czasem bez pracy z tymi, których kochasz. Również najlepszy na Nowy Rok 2018, szczególnie zdrowie. Ale nie zapomnimy o tym, dlaczego wszyscy jesteśmy tutaj, dołączyliśmy do tego forum. Tak więc chcielibyśmy życzyć Wam wszystkiego najlepszego dźwięku, jaki można uzyskać, cokolwiek to znaczy dla Ciebie, ponieważ wszyscy mamy różne oczekiwania dźwiękowe :-)

Nareszcie chcielibyśmy życzyć temu forum i uroczym ludziom @Belfer54 @Miles @Simpson @Angel @Sanwing (pozwala mieć nadzieję, że nikogo nie zapomnieliśmy), którzy zajmują się tym miejscem najlepszego bożonarodzeniowego święta, pomyślnego roku 2018. Kontynuujcie pracę tak, jak robicie.

Pobłogosław was wszystkich

Zespół Adama Voxa
PF2018.jpg

Uwaga: ze względu na to, że jesteśmy Słowakami, całe nasze pismo tłumaczone jest na język polski przy użyciu tłumacza. Z tego powodu może dojść do błędnej interpretacji. Jeśli zauważysz, że coś w naszych postach nie ma sensu, daj nam znać.
Sound as it´s meant to be

Awatar użytkownika

Simpson
Administrator

#17 Świąteczne Życzenia

Post autor: Simpson » ndz 24 gru 2017, 02:13

Z wielkimi podziękowaniami za życzenia koledzy z kraju, a także z zagranicy, mam tu na myśli kolegę @Adam Vox. Także Wam wszystkim jeszcze raz życzę wszystkiego co najlepsze, bożych łask i radości.
Z serdecznymi pozdrowieniami dla wszystkich audiolubów ;)

Autor tematu
Pboczek

#18 Świąteczne Życzenia

Post autor: Pboczek » ndz 24 gru 2017, 11:25

Wszystkiego Świątecznego, żeby muzyka grała i łączyła!
Wesołych Świąt!

Autor tematu
Aro1991

#19 Świąteczne Życzenia

Post autor: Aro1991 » ndz 24 gru 2017, 15:17

Wszystkiego najlepszego radosnych i udanych świąt życzy Aro 8-) 8-)
Niech moc muzyki będzie z wami panowie :mrgreen:

Autor tematu
Angel

#20 Świąteczne Życzenia

Post autor: Angel » pn 25 gru 2017, 01:35

Moi mili. Życzę Wam z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszelkich łask od Boga.
Dużo zdrowia, bo to najważniejsze. Tu szczególnie pozdrawiam kolegę @JanSebastian. Jesteśmy z Tobą w tych trudnych chwilach.
Nie zapomnieliśmy o Tobie. Masz w nas przyjaciół. A dzieło stworzone przez Ciebie, logo forum Audiolub, będzie nam zawsze Ciebie przypominało. Ilekroć wchodzę na forum i widzę to logo, myślę o Tobie.
Koledzy, życzę Wam wiele miłości od bliskich (i nie tylko) osób. Radości, szczęścia. I niech fortuna się do Was często uśmiecha.
Aby się spełniły Wasze muzyczne i audiolubne marzenia.
A forum Audiolub niech się stanie Waszym ulubionym miejscem w wirtualnym świecie. Jednak osoby tu poznane, by były nie tylko wirtualne, ale realne i przyjacielskie.
Ja dzięki forum poznałem kilku wspaniałych ludzi. Przyjaciół, na których jak się okazuje można liczyć w wielu sprawach.
Razem stworzyliśmy to forum. Dołączyło do nas wielu zacnych kolegów.
Czujemy się tu razem bardzo dobrze.
Czego Wam drodzy forumowicze życzę.
Niech atmosfera Świąt towarzyszy nam przez cały rok.

Dziękuję za życzenia. Pozdrawiam wszystkich. Cieszę się, że mili ludzie ze Słowacji, @Adam Vox są z nami.
Niech Wam się spełnią wszystkie Wasze życzenia.

Bóg się rodzi moc truchleje. Alleluja :idea:

Lechu
Początkujący Audiolub

#21 Świąteczne Życzenia

Post autor: Lechu » pt 25 gru 2020, 20:01

received_1844114112424585.jpeg
Wesołych Świąt.
Pozdrowienia z Krutynia.

Awatar użytkownika

Sofokles
Czeladnik Audiolub

#22 Świąteczne Życzenia

Post autor: Sofokles » ndz 27 gru 2020, 21:10

Nieźle @Lechu , ja też życzę wszystkiego dobrego. Niestety na granicy mnie przetrzymali, ledwo do kraju dotarłem.
Wszystkiego dobrego. Wele łask bożych.
To co piszę na forum audiolub.pl jest moją prywatną opinią. Nie każdy musi się z nią zgodzić, nie każdy musi się z nią niezgodzić.

Polecam tekst o „Wróżbitach w audio”: viewtopic.php?f=5&t=932#p12895

ODPOWIEDZ