Gatunki muzyczneArt & Progresywny Rock - muzyka dla niespokojnych dusz.

Adi777
Nowicjusz Audiolub

#31 Art & Progresywny Rock - muzyka dla niespokojnych dusz.

Post autor: Adi777 » ndz 12 gru 2021, 18:34

@Miles Hej, Ty masz swojego bloga muzycznego, lub udzielasz się na jakichś innych stronach poświęconych muzyce? Może Forum Dinozaurów? Pytam się, bo Twój styl pisania wydaje mi się znajomy, ale to być może tylko moje widzimisię :)

Adi777
Nowicjusz Audiolub

#32 Art & Progresywny Rock - muzyka dla niespokojnych dusz.

Post autor: Adi777 » ndz 12 gru 2021, 21:15

Co tu tak cicho, trzeba trochę rozruszać ten wątek ;)

Awatar użytkownika

Autor tematu
Miles
Administrator

#33 Art & Progresywny Rock - muzyka dla niespokojnych dusz.

Post autor: Miles » pn 13 gru 2021, 10:31

Cześć @Adi777 . Oczywiście jestem jak najbardziej za rozruszaniem tego wątku. Co prawda brakuje mi trochę czasu na opisywanie perełek, na które napotykam, ale jak nie będę miał wrażenia, że piszę tu sam dla siebie, to pewnie łatwiej będzie mi się zmotywować. Przede wszystkim jednak chętnie poczytam co w temacie wątku piszą inni.
Co do mojego udzielania się na innych stronach poświęconych muzyce, to nic takiego nie ma miejsca. Jak wyżej napisałem, już na to jedno forum brakuje czasu... Jeśli zaś chodzi o blogi, hmm, znam kilka fajnych, ale też sporo grafomańskich. Jako, że tych ostatnich jest już pod dostatkiem, niech blogi piszą ci, co mają prawdziwą, głęboką wiedzę, ciekawe przemyślenia i dobry styl. Ja zaś z przyjemnością będę takowe czytał :mrgreen: .
"Zero polityki. Zero reklam. Za to starannie wyselekcjonowana muzyka i towarzyszące jej mądre słowo." :

https://patronite.pl/rockserwisfm

Adi777
Nowicjusz Audiolub

#34 Art & Progresywny Rock - muzyka dla niespokojnych dusz.

Post autor: Adi777 » pn 13 gru 2021, 11:41

@Miles Grafomańskich? Teoretycznie nie chcę ciągnąć tematu :D, ale trochę nie rozumiem. Ja polecam dwa, Astralna Odyseja Muzyczna i Pablo's Reviews.
Widzę, że sporo tu osób z Audio.com, co z jednej strony jest fajne, ale rejestrując się tutaj miałem cichą nadzieję, że będą całkowicie mi nieznane osoby. No cóż, mały ten internet ;)

Adi777
Nowicjusz Audiolub

#35 Art & Progresywny Rock - muzyka dla niespokojnych dusz.

Post autor: Adi777 » pn 13 gru 2021, 11:56

Od czego by tu zacząć? Niech będzie coś starszego, i mniej popularnego, ale koneserzy znają na pewno ;)
Obrazek
https://open.spotify.com/album/0wYjbGdH ... FLujFwLAUw
Szwedzki band, grający psychodeliczno-progresywną odmianę rocka. Powiem szczerze, że chyba tylko raz słuchałem ich debiutanckiego albumu, ale pamiętam, że zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Czas sobie go odświeżyć :)

Adi777
Nowicjusz Audiolub

#36 Art & Progresywny Rock - muzyka dla niespokojnych dusz.

Post autor: Adi777 » pn 13 gru 2021, 14:10

Warto było odświeżyć sobie Älgarnas Trädgård - Framtiden är ett svävande skepp, förankrat i forntiden (1972) :) Swoją drogą, ale długaśny tytuł :D
Teraz coś nowego dla mnie, na papierze wygląda ciekawie, zobaczymy za chwilę :)
Obrazek

ODPOWIEDZ