DIYStreamer oparty o RPi - czyli z czym się malinę je

Czyli zrób to sam. Dyskusje na temat własnych konstrukcji oraz modyfikacji, napraw sprzętu.

wormjazz
Junior Audiolub

#391 Streamer oparty o RPi - czyli z czym się malinę je

Post autor: wormjazz » wt 04 maja 2021, 08:37

Lechu pisze:
wt 04 maja 2021, 08:27
Witam.
Czas malinkę wsadzić w jakąś obudowę, chciałbym przedtem wyposażyć ją w jakiś większy wyświetlacz. Ma spełniać role informacyjną i jako ,,ozdoba,, ,obsługa i sterowanie i tak będzie z telefonu. Sam streamer stał będzie w odległości ok 2-3m. Szukając czegoś tańszego trafiłem na aliexpress na coś takiego:
https://pl.aliexpress.com/item/32919184 ... 5613%23410

Cena zachęcająca, w porównaniu z innymi wyświetlaczami 7cali wyjątkowo niska. Stąd moje pytanie czy ten typ będzie działał z moode audio, i czy cena nie wynika np. z niskiej rozdzielczości? W specyfikacji praktycznie nie ma żadnych informacji.
Hej. To nie wyświetlacz tylko digitizer. Czyli nakładka na wyświetlacz umożliwiająca sterowanie dotykiem. Stąd niska cena. Musisz poszukać wyświetlacza.

Lechu
Początkujący Audiolub

#392 Streamer oparty o RPi - czyli z czym się malinę je

Post autor: Lechu » wt 04 maja 2021, 13:56

Dzięki.
Czyli z takim ,,bajerem ,, tanio nie będzie.

Lechu
Początkujący Audiolub

#393 Streamer oparty o RPi - czyli z czym się malinę je

Post autor: Lechu » czw 06 maja 2021, 10:20

Witam.
Po przemyśleniu sprawy , postanowiłem zamiast bawić się w ,,ozdobniki,, chcę zainwestować w oprzewodowanie i gniazdo zasilające. Co moglibyście polecić w granicach 150 zł. Zasilacz na LT1083. Muszę też pomyśleć o jakimś przełączniku wejść (jakaś podpowiedź), ostatnio dużo słucham na słuchawkach i ciągłe ręczne przełączanie jest uciążliwe.
Będę wdzięczny za podpowiedzi.

Lechu
Początkujący Audiolub

#394 Streamer oparty o RPi - czyli z czym się malinę je

Post autor: Lechu » czw 06 maja 2021, 10:21

Witam.
Po przemyśleniu sprawy , postanowiłem zamiast bawić się w ,,ozdobniki,, chcę zainwestować w oprzewodowanie i gniazdo zasilające. Co moglibyście polecić w granicach 150 zł. Zasilacz na LT1083. Muszę też pomyśleć o jakimś przełączniku wejść (jakaś podpowiedź), ostatnio dużo słucham na słuchawkach i ciągłe ręczne przełączanie jest uciążliwe.
Będę wdzięczny za podpowiedzi.

Awatar użytkownika

DiBatonio
Specjalista Audiolub
Kontakt:

#395 Streamer oparty o RPi - czyli z czym się malinę je

Post autor: DiBatonio » czw 06 maja 2021, 23:22

@Lechu
Jakie gniazdo zasilające, w malince?
Pisaliśmy tutaj o tym, nie wiem, czy w tym wątku, ale @Jackobtone zabierał się za temat, zresztą za moją namową 😁
Wszystko zależy od tego ile możesz przeznaczyć na ten cel, wtedy zaczyna się rozmowa.
Ja raczej nie lubię kompromisów w tym temacie, a jak już to coś po środku.

ODPOWIEDZ